REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Hillary Clinton promuje w Chicago książkę dla dzieci

Hillary Clinton promuje w Chicago książkę dla dzieci

-

Zeszłoroczna kandydatka demokratów na prezydenta Hillary Clinton wystąpiła w Chicago na dorocznej konferencji Stowarzyszenia Bibliotek Amerykańskich.

Była pierwsza dama i sekretarz stanu Hillary Clinton w przemówieniu wygłoszonym 27 czerwca w McCormick Place, sponsorowanym przez wydawnictwo Simon & Schuster, poruszyła temat swojej mającej ukazać się jesienią książki dla dzieci pt. „It Takes a Village”.

REKLAMA

Bogato Ilustrowana książka dla młodych czytelników, zainspirowana książką Clinton z 1996 r. dla dorosłych o tym samym tytule, po raz pierwszy ukaże się nakładem wydawnictwa Simon & Schuster we wrześniu.

W przemówieniu Clinton żartowała, że w pogodzeniu się z porażką w wyborach prezydenckich pomogła jej okazjonalna lampka wina. Wezwała również bibliotekarzy do podjęcia roli liderów w obronie prawdy i faktów.

Podczas konferencji przemawiała również m.in. aktorka Sarah Jessica Parker.

Stowarzyszenie Bibliotek Amerykańskich (American Library Association, ALA) to organizacja mająca na celu promocję bibliotek i szeroko pojętej edukacji bibliotecznej.

(jm)

Na zdj.: Hillary Clinton i Rahm Emanuel w Chicago fot. Mayor Rahm Emanuel/Twitter

3 KOMENTARZE

    • Szczytem hipokryzji jestes tylko i wylacznie TY, ty stary dziadygo romanie (podpisujacy sie teraz diwron), sukienkowy kleszczu, ktory zyje z moich podatkow. Ty stary dziadzie nie masz nawet pojecia, jak sie dzieci robi, a co tu mowic o ciazy, aborcji czy cesarskich cieciach.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks