REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Halloweek w Chicago. Burmistrz przypomina zasady bezpiecznego świętowania (WIDEO)

Halloweek w Chicago. Burmistrz przypomina zasady bezpiecznego świętowania (WIDEO)

-

Burmistrz Lori Lightfoot w opublikowanym na Facebooku specjalnym nagraniu wideo przypomina zasady bezpiecznego świętowania Halloween. Miasto będzie również gospodarzem wydarzeń, które nazwano „Halloweek”.

Obchody Halloween będą dozwolone pod warunkiem zachowywania następujących zasad:

– Każdy, łącznie z darczyńcami cukierków, powinien nosić maskę.

– Mieszkańcy, którzy chcą uczestniczyć w obchodach Halloween, powinni zostawić zapalone światło i/lub powiesić znak wskazujący na chęć zabawy.

– Przy rozdawaniu cukierków należy stosować środki do higieny rąk i zachowywać dystansowanie społeczne.

– Grupy osób powinny składać się z sześciu lub mniej osób,

– Rodziny spacerujące z dziećmi w ramach Trick-or-Treat muszą pozostać w ruchu, aby uniknąć gromadzenia się.

– Cukierki nie powinny być zostawiane we wspólnych miskach, do których dzieci muszą sięgać ani spożywane przed powrotem do domu i umyciem rąk.

– Zakazane jest funkcjonowanie nawiedzonych domów i organizowanie imprez okolicznościowych, zgodnie z obowiązującymi limitami na zgromadzeniach.

Lori Lightfoot i dr Allison Arwady wystąpiły w czasie konferencji w przebraniach „pogromców wirusa”.„W tym roku bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, aby świętować Halloween bezpiecznie i odpowiedzialnie” – powiedziała burmistrz. „Dzięki tym wytycznym upewniamy się, że dzieci i dorośli, którzy chcą cieszyć się Halloween, mogą to zrobić bez narażania siebie i swojej społeczności na niebezpieczeństwo”.

Miasto będzie również gospodarzem wydarzeń, które nazwano „Halloweek”, w tym programów opracowanych wspólnie z Chicago Park District i Chicago Public Library, które będą dostępne na stronie chicagohalloweek.org.

(kk,tos)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks