REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoHallie Kmiec, poszukiwana w Indianie i Minnesocie, aresztowana w North Chicago

Hallie Kmiec, poszukiwana w Indianie i Minnesocie, aresztowana w North Chicago

-

27-letnia Hallie Kmiec, na którą był wystawiony nakaz aresztowania w Indianie i Minnesocie, została aresztowana w ub. tygodniu w North Chicago w powiecie Lake. Kmiec była poszukiwana m.in. w sprawie napadu z bronią w ręku na bank w Indianie.

Policja w North Chicago w powiecie Lake odpowiedziała w środę na wezwanie do zakłócania porządku w jednym z domów. Funkcjonariusze po przybyciu pod podany adres wezwania dowiedzieli się, że było ono przypadkowe.

REKLAMA

Mężczyzna, który otworzył drzwi, miał powiedzieć, że nie miał zamiaru wzywać policji – wynika z relacji asystenta prokuratora stanowego powiatu Lake Francisa DeRosa.
Twierdził, że nikogo innego nie było w domu. Jednak dyspozytor numeru alarmowego 911 twierdził, że słyszał w czasie połączenia w tle krzyk kobiety.

Mężczyzna udzielił zgody funkcjonariuszom na wejście do domu, a następnie przyznał, że w piwnicy były dwie inne osoby. Jedną z tych osób była 27-letnia Hallie J. Kmiec. Razem z towarzyszącym jej mężczyzną podała funkcjonariuszom fałszywe nazwisko.

Policjanci zauważyli w domu dwa magazynki i pistolet. DeRosa poinformował, że zarówno Kmiec, jak i mężczyzna nie posiadają pozwolenia na broń (karty FOID).
Po sprawdzeniu tożsamości okazało się, że na Kmiec był wystawiony nakaz aresztowania w związku z napadem z bronią w ręku na bank w stanie Indiana.

27-latka na razie została oskarżona o podanie fałszywej tożsamości i utrudnianie pracy wymiarowi sprawiedliwości. Sędzia powiatu Lake Theodore Potkonjak ustalił na 250 tys. kaucję w sprawie tych zarzutów. Kmiec będzie odpowiadać za napad na bank w Indianie i w tej sprawie sędzia nie zgodził się na kaucję. Datę przesłuchania sądowego ustalił na 14 lutego.

Z dokumentów sądowych wynikało, że Kmiec była oskarżona o napad na bank z czerwca 2018 roku w West Lafayette w Indianie. Była wiązana z innym napadem na bank z czerwca 2016 r. 27-latka była także poszukiwana w związku z posiadaniem narkotyków i podaniem fałszywego nazwiska policji z powiatu Faribault w Minnesocie.

Joanna Trzos
[email protected]

REKLAMA

2093176814 views

REKLAMA

2093177099 views

REKLAMA

2094973550 views

REKLAMA

2093177351 views

REKLAMA

2093177489 views

REKLAMA

2093177630 views