REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Gwałciciel z Woodstock skazany na 36 lat więzienia

Gwałciciel z Woodstock skazany na 36 lat więzienia

-

Oskarżony o zgwałcenie 8 kobiet mieszkaniec Woodstock w Illinois został skazany na 36 lat pozbawienia wolności.

fot.chicago.craigslist.org
fot.chicago.craigslist.org

REKLAMA

46-letni Charles Oliver w lutym br.  został przez ławę przysięgłych sądu powiatu McHenry  uznany winnym napaści na tle seksualnym na 22-letnią kobietę. Napaść miała miejsce w listopadzie 2012 r. w domu podejrzanego. W marcu Oliver przyznał się do zgwałcenia innej kobiety, którą poznał za pośrednictwem Cragslist i której rzekomo zapłacił za uprawianie z nim seksu.

W zamian za przyznanie się do winy prokuratura  zgodziła się nie wnosić aktów oskarżenia w sześciu innych przypadkach gwałtu, których dopuścił się Oliver.

W toku śledztwa ustalono, że Oliver poznawał kobiety w Internecie, obiecując zapłatę za uprawianie z nim seksu. Jednak po zaproszeniu kobiet do domu, stawał się wobec nich agresywny i zmuszał je do czynów, na które nie wyrażały zgody. Często stosunki z kobietami nagrywał na wideo.

Wydany na Olivera wyrok 36 lat więzienia z zadowoleniem powitały organizacje walczące o prawa ofiar gwałtu. Jedna z nich oświadczyła, że wyrok odrzuca panujące przekonanie, że osoba przyjmująca pieniądze za seks nie ma prawa  odmówić wykonania pewnych czynności. (ak)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA