REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Gdzie najwięcej psich odchodów?

Gdzie najwięcej psich odchodów?

-

fot.123RF Stock Photos
fot.123RF Stock Photos

Portal RentHop zajmujący się wynajmem mieszkań postanowił przyjrzeć się dzielnicom Chicago pod względem ilości skarg na psie odchody, jakie napływają do miejskiego departamentu oczyszczania (Streets and Sanitations Department).

REKLAMA

Okazało się, że najwięcej nieposprzątanych psich odchodów znajduje się w West Englewood, gdzie na 10 tys. gospodarstw domowych zgłaszanych jest średnio 26,5 skarg rocznie. Na drugim miejscu znalazła się położona również na południu miasta dzielnica West Pullman, gdzie miejski departament oczyszczania w zeszłym roku przyjął 13 skarg.

O posprzątaniu za swoim czworonogiem najbardziej pamiętają mieszkańcy północy Chicago – tylko 0,63 skargi rocznie zanotowano w dzielnicy Near North Chicago. Również mieszkańcy The Loop, O’Hare, Hyde Park oraz Kenwood przy wyprowadzaniu zwierzaków pamiętają o zabraniu i skorzystaniu z woreczków.

Według raportu dzielnice z mniejszą ilością mieszkań wynajmowanych mają więcej skarg.

Przypominamy, że w przypadku nieuprzątnięcia odchodów naszych czworonogów miasto przewiduje kary w wysokości do 500 dolarów. Przedstawiciele departamentu oczyszczania twierdzą, że w niektórych dzielnicach psie odchody są pożywka dla szczurów.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks