REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Gdzie kupić dom w Chicago i okolicach?

Gdzie kupić dom w Chicago i okolicach?

-

fot.123rf Stock Photos
fot.123rf Stock Photos

Planujesz w najbliższym czasie kupić dom? W najnowszym raporcie Chicago Magazine portal podpowiada, w których dzielnicach i na których przedmieściach wciąż można kupić nieruchomości po atrakcyjnych cenach.

REKLAMA

Wiosna to tradycyjnie początek sezonu kupna-sprzedaży nieruchomości. Warto wiedzieć, gdzie w Chicago i okolicach wciąż warto kupić dom po rozsądnej cenie.
Jeśli kupujesz dom po raz pierwszy w życiu i chcesz zostać lub przenieść się do Chicago, autorzy raportu polecają dzielnice Norwood Park, Rogers Park i South Shore. Jeśli marzy ci się pierwszy dom na przedmieściach, koniecznie weź pod uwagę miasteczka Des Plaines, Melrose Park i Niles.

Jeżeli planujesz powiększyć metraż i szukasz większego domu, na przedmieściach warto poszukać okazji w Arlington Heights, Aurorze, Bolingbrook, Lake Zurich, Prospect Heights oraz w Skokie.

Natomiast w przypadku poszukiwania domu mniejszego niż dotychczasowy, w Chicago należy wziąć pod uwagę ścisłe śródmieście, a także dzielnice Lake View i Hyde Park; mniejszy dom na przedmieściach za atrakcyjną cenę kupić można w Evanston, Glenview i Palatine.

Dla kupujących gotowych podjąć ryzyko, licząc na przyszły wzrost cen, portal Chicago Magazine poleca kupno domu w dzielnicach Belmont Cragin, Chatham, Jefferson Park i West Ridge.
(gd)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks