REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoGang nastolatek napadał na kobiety

Gang nastolatek napadał na kobiety

-

fot.123RF Stock Photos
fot.123RF Stock Photos

Trzy nastolatki, jedna w wieku 13 lat, zostały aresztowane w związku z atakami rabunkowymi, do których doszło w śródmieściu Chicago. Gang dziewcząt napadał na idące ulicami kobiety. Ofiary były bite i okradane.

Trzy dziewczynki, dwie 15-latki i 13-latka same zgłosiły się na policję po opublikowaniu w mediach zdjęć z kamer ulicznego monitoringu. 28 października stanęły przed sądem dla osób nieletnich z zarzutami pobicia i obrabowania trzech kobiet. Do rabunków doszło w ostatnich dniach w centrum Chicago.

REKLAMA

Gang osaczał idące samotnie kobiety, które były następnie bite i okradane z pieniędzy i wartościowych przedmiotów – telefonów komórkowych, tabletów i biżuterii. Jeden z ataków nagrały kamery ulicznego monitoringu. Policja poszukuje pozostałych członkiń grupy, liczącej osiem osób.

(gd)

10 KOMENTARZE

  1. Jak to jest, że DZ nie napisał jeszcze o najnowszym rekordzie „w chicagowskim demokratycznym raju”? Jak podaje Chicago Tribune, w ostatni weekend zostało zastrzelonych w Chicago 17 osób i 42 ranne. Jak na chyba 80 lat nieprzerwanych rządów jedynej, niezastąpionej i najwspanialszej partii demokratycznej na świecie jest to osiągnięcie „imponujące”. Polecam wszystkim dalsze głosowanie na tą partię idąc za wskazaniami dwóch polonijnych Andrzejów (Heyduk i Jarmakowski), pani Eli, pani E.Glinka i oczywiscie głównej „gwiazdy” tego forum jakim jest niejaki rysiu. Należy umożliwić tej partii przejęcie absolutnej władzy w Stanach, gdyż tylko to umożliwi szybki upadek i likwidację tego „pasożytniczego” kraju. Na gruzach Stanów powstanie „nowoczesne” państwo islamskie z mniejszościa latynoską, a niedobitki białej rasy (jeżeli wcześniej nie zostaną wyabortowane) bedą pracować jako pucybuty dla nowej klasy „panów”. Czarni Amerykanie rownież zmierzają do samounicestwienia (likwidacja normalnych rodzin, wysoki współczynnik aborcji, brak wykształcenia i wysokie bezrobocie). Jest to zresztą jeden z głównych „sukcesów” jedynie słusznej partii demokratycznej.

    • Znowu blad norwidku,
      Twoja wizja i analiza sutuacji w miescie Chicago to nic innego, jak rozglosnia republikanska i jej polski tlumacz – idiota Rzepkowski. Uwierz mi, zablysniesz wsrod znajomych, jesli chodz na miesiac przestaniesz tego sluchac – wedlug statystyk nie ogladajac FOX News, bedziesz wiedziec wiecej.
      Sprobuj chlopcze.

REKLAMA

2107690616 views

REKLAMA

REKLAMA

2107690848 views

REKLAMA

2109487239 views

REKLAMA

2107690989 views

REKLAMA

2107691088 views

REKLAMA

2107691196 views