REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Festiwal ZooLights odbędzie się mimo pandemii, ale będzie płatny

Festiwal ZooLights odbędzie się mimo pandemii, ale będzie płatny

-

Popularny festiwal świateł w chicagowskim zoo odbędzie się w tegorocznym sezonie świątecznym mimo pandemii. Jednak tym razem wstęp na imprezę będzie płatny i wymagane będą rezerwacje.

Doroczny, 26. festiwal świateł ZooLights w Lincoln Park Zoo w tym roku rozpocznie się 21 listopada, jednak po raz pierwszy od 20 lat wstęp na imprezę będzie płatny. Sprzedaż biletów w cenie 5 dolarów od osoby ruszy 24 września dla członków zoo oraz 1 października dla pozostałych mieszkańców Chicago.

REKLAMA

Zarząd ogrodu zoologicznego stwierdził w oświadczeniu, że mimo utraty dochodu spowodowanej pandemią, zoo nie wyobraża sobie chicagowskiej zimy bez radości, którą niesie ze sobą popularna impreza.

Bezpłatny wstęp oferowany będzie kilka razy w sezonie, lecz nadal obowiązywać będą rezerwacje. Bezpłatne dni to: 24 listopada oraz 9, 17, 21 i 29 grudnia.

Iluminacja, złożona z ponad dwóch milionów świateł i stworzona w partnerstwie z elektrownią ComEd, to jedno z najbardziej lubianych wydarzeń sezonu świątecznego w Chicago. Jak co roku zoo przygotowało szereg towarzyszących atrakcji, między innymi wizyty u Santa Claus, podczas których w tym roku obowiązywać będą zalecenia epidemiczno-sanitarne.

Festiwal światełek potrwa do 3 stycznia. Lincoln Park Zoo znajduje się przy 2200 Canon Drive. Inf.: tel. (312) 742-2000.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks