REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Fałszywy alarm w liceum w Batavii

Fałszywy alarm w liceum w Batavii

-

Fałszywym alarmem okazało się zgłoszenie dotyczące mężczyzny uzbrojonego w strzelbę, który rzekomo wszedł do budynku liceum w podmiejskiej Batavii. Policja podjęła rutynowe działania – przeszukała szkołę i ostrzegła okolicznych mieszkańców o potencjalnym niebezpieczeństwie.

W poniedziałek 8 kwietnia, o godz. 6.03 am policja w podchicagowskiej Batavii otrzymała zgłoszenie o ubranym na czarno mężczyźnie uzbrojonym w strzelbę, który wszedł do budynku Batavia High School, znajdującego się przy 1201 Main Street w Batavii na zachodnim przedmieściu Chicago. O godz. 6.15 ewakuowano wszystkie przebywające w szkole osoby, a policja otoczyła budynek. Policja ostrzegła okolicznych mieszkańców, aby nie wychodzili z domów i do odwołania alarmu nie wchodzili na teren szkolnej posesji.

REKLAMA

Przeszukanie szkoły, w którym oprócz policjantów uczestniczyli funkcjonariusze szeryfa powiatu Kane, trwało do godz. 8.45. W budynku szkoły ani na terenie posesji nie znaleziono nikogo ani niczego podejrzanego. Nikomu nic się nie stało, a zgłoszenie okazało się fałszywym alarmem.
(gd)

Na zdjęciu: Batavia High School fot.Google Map

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bitwa Warszawska 1920

Demony i medycyna

Operacja Gideon

Polowanie na pytony

Rosyjski zbieg w USA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks