REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Dzieciobójczyni bez kaucji

Dzieciobójczyni bez kaucji

-

Mubashra Uddin fot.Cook County Sheriff
Mubashra Uddin fot.Cook County Sheriff

W piątek, 13 listopada przed sądem w Chicago stanęła 19-letnia kobieta oskarżona o zabójstwo swojej nowo narodzonej córki. Kobieta wyrzuciła dziewczynkę z ósmego piętra chwilę po porodzie. Sędzia odmówił wyznaczenia kaucji.

REKLAMA

19-letnia Mubashra Uddin urodziła dziecko 11 listopada wieczorem w swoim mieszkaniu na ósmym piętrze budynku w chicagowskiej dzielnicy Uptown, w pobliżu 800 W. Eastwood Avenue. Kobieta, która ukrywała ciążę przed swoimi rodzicami, zaraz po porodzie wyrzuciła dziewczynkę przez okno.

Leżące na ziemi dziecko ok. 23.20 zauważył wracający do domu mieszkaniec budynku. Mężczyzna zawiadomił ochronę, a ta wezwała policję. Noworodek w stanie krytycznym został odwieziony do Weiss Memorial Hospital. Dziewczynka zmarła wkrótce potem w wyniku rozległych obrażeń spowodowanych upadkiem z dużej wysokości.

12 listopada śmierć dziecka została zakwalifikowana jako morderstwo; nazajutrz policja aresztowała matkę zamordowanej dziewczynki, Mubashrę Uddin. W sobotę sędzia zdecydował o aresztowaniu dzieciobójczyni bez możliwości wyjścia za kaucją.

(gd)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks