REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Dwóch nastolatków wśród śmiertelnych ofiar strzelanin

Dwóch nastolatków wśród śmiertelnych ofiar strzelanin

-

Co najmniej trzy osoby, w tym dwóch nastolatków, zginęło w miniony weekend w strzelaninach, do których doszło na ulicach Chicago. Kolejnych 18 osób zostało rannych od kul.

Pierwsza ofiara weekendowej przemocy z bronią to 33-latek, który zmarł w szpitalu po piątkowej strzelaninie na parkingu w rejonie 3600 W. Division. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia zostawiając za sobą broń.

REKLAMA

W niedzielę w odstępie paru godzin dwóch nastolatków zginęło w strzelaninach. O 3 am 15-letni Devon Ward stał na dziedzińcu budynku w okolicy 3800 S. Princeton, kiedy w jego stronę padły strzały. Chłopiec trafiony został w klatkę piersiową i zmarł w szpitalu University of Chicago.

Dwie godziny wcześniej w rejonie 1200 South Komensky policja znalazła 18-latka leżącego w uliczce na tyłach zabudowań. Chłopiec był postrzelony w głowę, jego śmierć stwierdzono na miejscu.

W niedzielę wieczorem dwóch mężczyzn stojących na chodniku w rejonie 6400 S. Lowe zostało ostrzelanych z przejeżdżającego pojazdu. 22-latek i 24-latek trafili do szpitala University of Chicago.

Co najmniej 16 innych osób zostało rannych w strzelaninach, do których doszło w miniony weekend głównie w zachodnich i południowych dzielnicach miasta.
(jm)

fot.Pixabay.com

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks