REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Dwie firmy z Chicago na liście najlepszych pracodawców na świecie

Dwie firmy z Chicago na liście najlepszych pracodawców na świecie

-

Dwie firmy z siedzibą w Chicago znalazły się na nowej międzynarodowej liście najlepszych miejsc pracy 2018 roku magazynu „Fortune”.

„Fortune” połączył siły z firmą analityczną Great Place to Work w celu ustalenia, które światowe firmy dbają o swoich pracowników, pielęgnują atmosferę sprzyjającą produktywnej pracy i stale dostosowują warunki, w tym technologiczne do zmieniającego się rynku pracy.

REKLAMA

Na 14 miejscu tej listy najlepszych pracodawców znalazła się sieć hoteli Hyatt z siedzibą w Chicago, a na 16 miejsce trafiła firma AbbVie, zajmująca się badaniami farmaceutycznymi i mająca swoją siedzibę w Wietrznym Mieście. Liderem na liście już drugi rok z rzędu okazała się firma Salesforce z San Francisco.

Trzy inne firmy z rejonu Midwestu zdobyły wysokie notowania: Stryker Corporation z Kalamazoo w Michigan zajęła dwunaste miejsce, na 18 pozycji uplasowała się SC Johnson z Racine w stanie Wisconsin, a firma 3M z Maplewood w Minnesocie zajęła 21 pozycję.

O tytuł „naj” na globalnej liście pracodawców mogą starać się tylko firmy będące w czołówkach list krajowych. Muszą mieć co najmniej 5 tys. pracowników, z czego minimum 40 proc. poza granicami kraju.

(jm)

fot.pxhere.com

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA