0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoDramat w Naperville. Polka zamordowła dwoje dzieci

Dramat w Naperville. Polka zamordowła dwoje dzieci

-

Hu40-letnia Elżbieta Plackowska oskarżona została o zamordowanie dwójki dzieci, znalezionych we wtorek późnym wieczorem w domu w Naperville. 5-letnia dziewczynka i 7-letni chłopiec – syn Plackowskiej –  zginęli od ran kłutych, zadanych ostrym narzędziem. Polka zeznała, że usłyszała “demoniczne głosy”, które pchnęły ją do zbrodni.

fot. DuPage County sheriff's office/ Elżbieta Plackowska oskarżona jest o zamordowanie swego 7-letniego syna Justina i 5-letniej Olivii Dworakowski

REKLAMA

Zakrwawione zwłoki dwójki dzieci policja z Naperville na południowo-zachodnich przedmieściach Chicago, znalazła w należącym do rodziny Dworakowskich domu w okolicy 800 Quinn Court około 22.00 we wtorek. 7-letni chłopiec leżał  na łóżku, obok niego, na podłodze spoczywały zwłoki 5-letniej dziewczynki. Każdemu z dzieci zadanych zostało po kilkadziesiąt ran kłutych. W domu znaleziono także zwłoki dwóch psów.

W środę wieczorem o dokonanie zbrodni oskarżona została 40-letnia Elżbieta Plackowska. Jest ona matką zamordowanego chłopca. W domu Dworakowskich opiekowała się 5-letnią córką rodziny.

Z ustaleń policji wynika, że kobieta na kilka godzin przed dokonaniem zbrodni zabrała dzieci do kościoła w Naperville. Do tej samej świątyni wróciła po zamordowaniu dzieci. Ostatecznie zakrwawiona kobieta pojawiła się w domu swego 20-letniego syna, który wezwał policję.

W czasie policyjnego przesłuchania kobieta przyznała się do zamordowania swego syna oraz 5-latki, którą się opiekowała. Polka powiedziała śledczym, że do dokonani zbrodni popchnęły ją “demoniczne głosy”.

Pragnący zachować anonimowość policjant powiedział dziennikowi Chicago Tribune, że kobieta w ostatnich tygodniach była w depresji. Podczas przesłuchania miała zeznać, że chciała wrócić do Polski, na co nie zgadzał się jej współmałżonek.

W rozmowie z naszym portalem mąż Elżbiety Plackowskiej zaprzeczył jednak tym informacjom, mówiąc kobieta od żona od śmierci jej ojca kilka tygodni temu, była w bardzo złej kondycji psychocznej i słyszała “dziwne głosy”.

Lokalna społeczność jest wstrząśnięta śmiercią dzieci. Zamordowana dziewczynka uczęszczała do przedszkola przy Brookdale Elementary School; chłopiec był uczniem Naperville Community Unit School District 203.

Elżbieta Plackowska nie jest obywatelką USA. Do Stanów Zjednoczonych przyjechała 12 lat temu. Plackowska jest mężatką. Ma 20-letniego syna. z

 

Zobacz także: NYC. Niania podejrzana o zamordowanie dwojga dzieci

mp

12 KOMENTARZE

  1. Kasia No i co z tego ze chora psychicznie?to ja usprawiedliwia???jakos żyła normalnie,dzieci urodziła i nagle jej odpieprzylo?niewazne,kara śmierci i tyle!!najlepiej zamknąć taka,dać jedzenie,i kto ja bedzie utrzymywać?podatnicy
    Wiec niepisz takich bzdur!!jak można zabić bezbronne małe istotki?

  2. jak slyszala demony to czemu do lekarza nie poszla? my Polacy psychiatrow/psychologow sie wstydzimy, ze co ludzie powiedza. a moze by jej cos dali i byloby w porzadku. A tak wogole to musiala, chyba byc OK skoro ludzie ja do domu wouscili i dziecko zostawili. Bardzo jej zaufali. A tak przy okazji ( nie ublizajac nikomu) czemu takie wielkie morderstwa na “poludniu, poludniowym – zachodzie” sie zdazaja?

  3. Jest latwo wydawac sad o inych.. NIE SADZ A NIE BEDZIESZ SADZONY “Trzeba wspolczuc kobiecie napewno jej stan byl straszny ze dokonala takch morderstw na wlasnym dziecku …Chicago sprztczki ciezka praca……daleko od ojczyzny, rodziny…winni komunisci po 89 i Tusk. wypedzili mase rodakow z kraju na zmywaki…najgorsze prace dla Polakow w Chicago !!!

REKLAMA

2126821662 views

REKLAMA

REKLAMA

2126821679 views

REKLAMA

REKLAMA

2128617999 views

REKLAMA

2126821689 views

REKLAMA

2126821693 views

REKLAMA

2126821697 views