REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Do sądu za publikację nagich zdjęć kochanki męża na Facebooku

Do sądu za publikację nagich zdjęć kochanki męża na Facebooku

-

Mieszkanka Elgin tak się zdenerwowała, gdy odkryła w facebookowych wiadomościach męża nagie zdjęcia jego kochanki, że postanowiła oznajmić o jego romansie „całemu światu”. Za publikację zdjęć o charakterze seksualnym na swoim Facebooku odpowie przed sądem.

Według prokuratury, 35-letnia Ramona Martinez-Ayala z Elgin odkryła zdjęcia rywalki w sierpniu, gdy przeglądała na domowym komputerze wiadomości na Facebooku męża, z którego ten zapomniał się wylogować.

REKLAMA

Żona zrobiła zdjęcia korespondencji między mężem a kochanką, a następnie wysłała do niej prywatną wiadomość, grożąc upublicznieniem jej nagich fotografii. Wkrótce potem spełniła groźbę, zamieszczając wiadomości i trzy nagie fotografie rywalki na swoim Facebooku. W poście kobieta oznaczyła kochankę męża nazwiskiem oraz zdjęciem profilowym.

Znajomi ofiary poinformowali ją, że jej prywatne zdjęcia dostały się na forum publiczne. Facebook w ostateczności usunął wpis, gdyż naruszał on reguły platformy.

Martinez-Alaya została aresztowana 22 listopada. Według prokuratury przyznała się do zachowania i rozpowszechniania zdjęć o charakterze seksualnym. Następnego dnia została zwolniona z aresztu za osobistym poręczeniem.

Kobieta wróci do sądu 14 grudnia. Do czasu rozprawy nie może kontaktować się z ofiarą, ani ze swoim mężem, z wyjątkiem nagłych spraw rodzinnych.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA