REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Darowane mandaty za poniedziałkowy śnieg

Darowane mandaty za poniedziałkowy śnieg

-

Zapomniałeś przestawić samochód w związku z poniedziałkowym zamiataniem ulic i dostałeś mandat? Spokojna głowa. Nie tylko ciebie kwietniowy śnieg zbił z tropu. Miasto obiecuje, że anuluje około tysiąc mandatów wypisanych w śnieżny poranek 9 kwietnia.

W poniedziałek, 9 kwietnia mieszkańców Chicago znów powitał za oknem biały puch. W związku z miarowymi opadami śniegu departament oczyszczania miasta odwołał zamiatanie ulic, ale… nikt nie zawiadomił pracowników wypisujących mandaty za parkowanie na trasie miejskich zamiatarek.

REKLAMA

Około tysiąc właścicieli samochodów otrzymało mandaty w wysokości 60 dol. Miasto zapewnia, że mandaty z 9 kwietnia będą anulowane – ale tylko te za pozostawienie samochodów na ulicach, które miały być zamiatane. Kierowcy mogą spodziewać się pisemnych zawiadomień w tej sprawie.

W kwietniu rozpoczął się sezon sprzątania chicgagowskich ulic. Harmonogram sprzątania ulic można sprawdzić tradycyjne – zwracając uwagę na pomarańczowe kartki z zakazem parkowania na swojej ulicy lub na miejskiej stronie internetowej pod hasłem Sweeper Tracker.

Sezon zamiatania ulic w Chicago trwa z reguły do pierwszych dni listopada, w zależności od pogody.
(jm)

fot.123RF Stock Photos

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks