REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Daniel Nowicki, ojciec dziecka morderczyni, zmarł z przedawkowania

Daniel Nowicki, ojciec dziecka morderczyni, zmarł z przedawkowania

-

Były narzeczony JoAnn Cunningham i ojciec jej urodzonego w więzieniu dziecka, zmarł w Indianie najprawdopodobniej wskutek przedawkowania. Cunningham wraz z obecnym partnerem oskarżona jest o morderstwo pięcioletniego syna, Andrew „AJ” Freunda.

36-letni Daniel Nowicki zmarł w niedzielę w szpitalu w miejscowości Kokomo, 60 mil na północ od Indianapolis w stanie Indiana. Lokalny koroner podejrzewa przedawkowanie i zlecił testy toksykologiczne. Nowicki trafił do szpitala St. Vincent Kokomo kilka dni przed śmiercią.

JoAnn Cunningham była w 7. miesiącu ciąży, gdy wraz z partnerem została aresztowana i oskarżona o zabójstwo małego „AJ”. Test na ojcostwo wykazał, że Andrew Freund z Crystal Lake nie jest ojcem urodzonego w więzieniu dziecka kobiety. Biologicznym ojcem urodzonej w więzieniu w maju dziewczynki miał być 36-letni Daniel Nowicki Jr. , który kiedyś mieszkał z parą w ich domu w Crystal Lake. Gdy ogłaszano wyniki testu na ojcostwo, Nowicki był na odwyku narkotykowym i nie był obecny w sądzie.

W kwietniu br. pięcioletni syn Cunningham i jej partnera Andrew Freunda, został zakatowany przez rodziców. Ciało Andrew „AJ” Freunda, owinięte w folię, odkryto w prowizorycznym grobie w okolicy Woodstock. Rodzice zostali aresztowani i oskarżeni o morderstwo. Kaucja za ich wyjście z aresztu wynosi 5 mln dolarów.

Zgodnie z wcześniejszą umową opiekę nad urodzonym w więzieniu noworodkiem przejęła stanowa agencja ds. rodzin i dzieci.
(jm)

Na zdjęciu: Daniel R. Nowicki Jr fot.McHenry County sheriff’s office

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks