REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoCTA gotowe na przyjęcie większej liczby pasażerów

CTA gotowe na przyjęcie większej liczby pasażerów

-

Miejskie przedsiębiorstwo komunikacji CTA od piątku prowadzi nową kampanię informacyjną, która ma zachęcić pasażerów do wznowienia podróżowania chicagowskimi autobusami i pociągami.

Liczba pasażerów miejskich autobusów i pociągów stopniowo się zwiększa, lecz daleka jest od tej sprzed pandemii. Na pokłady miejskich środków komunikacji powróciła około jedna trzecia pasażerów, lecz spora część osób, które przemieszczały się do pracy w śródmieściu, wciąż waha się przed użyciem komunikacji publicznej.

REKLAMA

Potwierdzają to opinie kierownictw firm w śródmieściu Chicago. Ich zdaniem, największym problemem w powrocie pracowników do biur jest obawa przed korzystaniem z komunikacji publicznej.

Właśnie dlatego CTA ruszyło w piątek z nową kampanią publiczną pod hasłem „When you are ready, we are ready” (gdy jesteś gotowy, my jesteśmy gotowi).

Rzecznik prasowy CTA Brian Steele powiedział, że CTA już poczyniło ogromne kroki w celu zapewnienia wygodnej i bezpiecznej jazdy.

„CTA jest rzeczywiście gotowe, by ponownie powitać pasażerów” – powiedział Steele.

Według CTA, pociągi i autobusy są czyszczone kilka razy dzienne i regularnie odkażane specjalną technologią mgiełki. Odpowiednie plakaty nieustannie przypominają podróżującym o federalnym obowiązku noszenia masek w środkach komunikacji publicznej.

CTA przeprowadziło własny audyt dotyczący noszenia masek i ustaliło, że 95 proc. pasażerów przestrzega zalecenia.

W najbliższych tygodniach pasażerowie autobusów i pociągów mogą spodziewać się większej ilości reklam i ogłoszeń zapewniających o bezpieczeństwie korzystania z miejskich środków transportu.

(jm)

REKLAMA

2123322237 views

REKLAMA

REKLAMA

2123322254 views

REKLAMA

REKLAMA

2125118574 views

REKLAMA

2123322264 views

REKLAMA

2123322270 views

REKLAMA

2123322274 views