REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Co słychać w 16. dystrykcie

Co słychać w 16. dystrykcie

-

16. District, CPD   |   5151 N. Milwaukee Ave. Chicago, IL 60630   |   tel. (312) 742-4480

 

REKLAMA

[spacer color=”8BC234″ icon=”Select a Icon” style=”1″]

Dwóch młodocianych aresztowanych w związku z włamaniami do samochodów. W niedzielę 1 grudnia nad ranem, po całonocnej akcji policjantów z 16. dystryktu, aresztowano dwóch młodocianych włamujących się do aut w rejonie 5000 N. Parkside. Złodzieje plądrowali wnętrza samochodów w poszukiwaniu gotówki i innych kosztowności. Policja przypomina mieszkańcom, by zawsze zamykać drzwi swoich pojazdów na klucz, zabierać ze sobą kluczyk i nie trzymać wartościowych przedmiotów na widoku.
*
Narkotyki i gotówka w domu w Portage Park. Trzy osoby zostały aresztowane w związku z akcją przeprowadzoną w miniony piątek 29 grudnia w rejonie 4800 West Eddy przez policjantów z 16. dystryktu. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli dużą ilość narkotyków, w tym kokainę, heroinę i LSD, a także wagę, materiały do pakowania i dużą sumę gotówki.
*
Uzbrojony sprawca aresztowany po 7-godzinnej akcji. Prawie siedem godzin trwała policyjna akcja zakończona w piątek 29 listopada aresztowaniem uzbrojonego sprawcy, który zabarykadował się w domu w dzielnicy Portage Park. Wzięli w niej udział funkcjonariusze z 16. dystryktu i jednostek SWAT. 30-letni Claudio Torres ok. 6.50 am oddał strzały przed swoim domem w rejonie 5200 W. Patterson, a następnie zabarykadował się w budynku. Po prawie siedmiu godzinach prowadzonych z nim negocjacji, oddał się w ręce funkcjonariuszy. Podczas przeszukania domu odkryto broń, dużą ilość narkotyków, w tym marihuanę i LSD, oraz gotówkę. Claudio Torresowi postawiono zarzuty karne związane z nielegalnym użyciem broni i posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych.
(jm, tos)

fot.Pexels.com

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks