REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Ciało Polki znaleziono w rzece pod Chicago

Ciało Polki znaleziono w rzece pod Chicago

-

Zwłoki znalezione w ubiegłym tygodniu w Des Plaines River zostały w piątek zidentyfikowane jako 55-letnia Alicja Kamińska z Rolling Meadows. Kobieta zaginęła w lutym. Jej rodzina w Polsce nie mogła się z nią skontaktować a znajomi zawiadomili policję.

fot. Chicago Tribune/ Zwłoki kobiety zostały dostrzeżone przez pasażera pociągu

Ciało kobiety, unoszące się na powierzchni Des Plains River dostrzegł 28 kwietnia jeden z pasażerów pociągu przejeżdżającego przez most na rzece. Dopiero w piątek rano zakład medycyny sądowej hrabstwa Cook poinformował, że zwłoki należą do 55-letniej Polki, Alicji Kamińskiej. Kobieta mieszkała w miejscowości Rolling Meadows, w okolicy 5200 Carriage Way Drive.

REKLAMA

Jak powiedział dziennikowi Chicago Tribune William Arneson, oficer policji z Rolling Meadows, oficjalne zgłoszenie zaginięcia Polki wpłynęło na komisariat na początku marca. Jeden ze znajomych Alicji Kamińskiej został zaalarmowany przez jej rodzinę z Polski, która bezskutecznie usiłowała się skontaktować się z krewną. Ostatni kontakt z Alicją Kamińską jej bliscy mieli 26 lutego. Opuszczony samochód kobiety znaleziono w Des Plaines 13 marca.

Przyczyna śmierci Polki wciąż nie jest znana. Nie udało się jej ustalić w czasie sekcji zwłok. Będą do tego konieczne dalsze testy. Policja zaznacza jednak, że nie ma żadnych podstaw by w śmierć Alicji Kaminskiej były zamieszane osoby trzecie. Polka zmarła, więc albo w sposób naturalny, w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub samobójstwa.

MP

2 KOMENTARZE

  1. Takie ‘komenty’poniżej pasa powinny nie mieć akceptacji Admina.
    A dla slepca umysłowego mam pewną wiadomosć:
    Tak jak ludziom zdarza się na butach wnieść brud, tak „muchy domowe przenoszą na swoich odnóżach miliony drobnoustrojów, które w dużych ilościach wywołują choroby”. Mogą na przykład przenieść zarazki z odchodów na jedzenie i picie, narażając ludzi na takie wyniszczające choroby, jak tyfus, czerwonka czy cholera. Muchy przyczyniają się też do rozprzestrzeniania jaglicy, będącej obecnie główną przyczyną ślepoty. Dochodzi wtedy do bliznowacenia rogówki — przezroczystej zewnętrznej błony gałki ocznej, przylegającej do tęczówki. Na całym świecie cierpi na tę chorobę jakieś pół miliarda osób.
    Jestes jednym z nich.Pomysl przed napisaniem możesz kogos ranić slepcze.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks