REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Christopher Wyma – ostatni z morderców Polaków, skazany na dożywocie

Christopher Wyma – ostatni z morderców Polaków, skazany na dożywocie

-

ct-met-aj-palos-wyma-jpg-20170324
Christopher Wyma fot.Cook County Sheriff’s Dept.

„Nie jestem potworem” – powiedział tuż przed ogłoszeniem wyroku ostatni z czwórki oskarżonych o zabicie Marii i Johna Granatów – Christopher Wyma. 22-latek z Bridgeview w piątek, 24 marca usłyszał wyrok podwójnego dożywocia.

REKLAMA

Wyrok na ostatnim z młodych ludzi, którzy dopuścili się brutalnego mordu Polaków, rodziców Johna Granata juniora, zapadł w sądzie w Bridgeview w dzień po tym, jak sędzia Neil Linehan skazał na podwójne dożywocie syna zamordowanych. Młody Granat podobnie jak jego szkolny przyjaciel – spędzi życie za kratkami.

ZOBACZ TAKŻE: Podwójne dożywocie dla Johna Granata juniora 

Christopher Wyma, syn byłego policjanta, przyjaciel z liceum Johna Granata juniora, we wrześniu 2011 roku był odpowiedzialny za wybór narzędzi mordu oraz dokooptowanie dwóch kolegów, którzy pomagali w zabójstwie: Ehaba Qasema z Hickory Hills i Mohammed Salahata z Palos Heights. Qasem został skazany na 40 lat, Salahat – 35.

W emocjonalnym wystąpieniu tuż przed ogłoszeniem wyroku Christopher Wyma zwrócił się bezpośrednio do rodziny zamordowanych: „Mam nadzieję, że kiedyś mi to wybaczycie”.

(tz)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

W czepku urodzeni

Wyborczy rekord?

Powrót ponaddźwiękowców

Złodzieje zwłok

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks