REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Chicagowskie uniwersytety wśród najlepszych w kraju

Chicagowskie uniwersytety wśród najlepszych w kraju

-

Dwie chicagowskie uczelnie wyższe znalazły się w pierwszej dziesiątce najlepszych uniwersytetów w kraju. University of Chicago został sklasyfikowany na szóstym miejscu, a Northwestern University zajął pozycję dziewiątą.

Dwa chicagowskie uniwersytety znalazły się w pierwszej dziesiątce zestawienia amerykańskich uczelni wyższych o najlepszym poziomie nauczania – „US News and World Report”. Prestiżowy University of Chicago zajął wysokie szóste miejsce, na którym uplasował się z remisowym wynikiem punktów wraz z Stanford University.

REKLAMA

Drugim uniwersytetem, który zmieścił się w pierwszej dziesiątce jest Northwestern University, sklasyfikowany na miejscu dziewiątym wraz z California Institute of Technology oraz Johns Hopkins University.

Uniwersytet Chicagowski zdobył 95 na 100 możliwych punktów. W prestiżowej placówce uczy się ponad 6,6 tys. studentów, a roczne czesne wynosi tam 59,3 tys, dolarów. Z kolei w Northwestern, gdzie uczy się ponad 8,3 tys. studentów, zdobył 93 punkty. Roczne czesne wynosi tam 58,7 tys. dolarów.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Obraźliwe słowo

Po linie na randkę

Śmierć przyszła nocą

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks