REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Chicagowski raper zastrzelony na Oak Street

Chicagowski raper zastrzelony na Oak Street

-

Ulica Oak w śródmieściu Chicago, znana z wielu ekskluzywnych sklepów, we wtorek po południu zamieniła się w scenę zbrodni. Czterech napastników ostrzelało na chodniku trzech zakupowiczów. Zginął chicagowski raper, a pozostałe dwie osoby zostały ranne.

Do zdarzenia doszło we wtorek tuż przed 4.40 pm w rejonie 70 E. Oak Street. Według policji, czterech napastników wyszło z dwóch samochodów i otworzyło ogień z bliskiej odległości do trzech osób znajdujących się na chodniku. Następnie odjechali z miejsca zdarzenia.

REKLAMA

W strzelaninie zginął 26-letni Carlton Weekly, znany również jako chicagowski raper, FBG Duck. Został on postrzelony w klatkę piersiową, pachwinę i szyję. Jego śmierć stwierdzono po przewiezieniu do szpitala Northwestern.

Towarzysząca mu 28-latka została ranna w rękę i jest w szpitalu w stabilnym stanie. W szpitalu w poważnym stanie przebywa też 36-latek, postrzelony w plecy i w bok.

Na miejscu zarekwirowano jedną sztukę broni palnej. Policja prowadzi śledztwo, poszukuje świadków i analizuje nagrania z kamer okolicznych sklepów. Informacje w sprawie strzelaniny można zgłaszać anonimowo na stronie: cpdtip.com

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks