REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Chicago. Znamy szczegóły tragicznego wypadku Romana Szary

Chicago. Znamy szczegóły tragicznego wypadku Romana Szary

-

Jak poinformował naszą redakcję Pan Robert Sztorc z klubu Orzeł Bialy zakończyło się dochodzenie policyjne dotyczące udziału innych motocykli w wypadku, w którym w minioną sobotę zginął Polak, Roma Szara. Wykluczono udział innych motocykli w wypadku.

fot.Facebook/ Roman Szara

Według naszego rozmówcy, 47-letni Roman Szara w minony piątek wyjechał spod jednego z nocnych klubów na północnych przedmieściach Chicago w kilka minut po dwóch kolegach, z którymi przemieszczał się w inną część miasta. Od Wulkana i Bobby’go (pseudonimy polonijnych motocyklistów) dzieliło Romana Szarę przynajmniej kilkanaście samochodów.

REKLAMA

– Jadący przed Romanem koledzy nie wiedzieli o jego wypadku. Dopiero, kiedy dojechali do miejsca spotkania w domu innego członka Orła Białego, gdzie wyznaczono spotkanie, Wulkan dostał telefon, że Roman nie żyje – relacjonuje Robert Sztorc.
Natomiast nadjeżdżający kilka minut za  Romanem Szarą inny członek klubu Orzeł Biały (Buźka) po zauważeniu przewróconego motoru kolegi, zatrzymał się na pobliskim parkingu i dobiegł do miejsca wypadku, gdzie była już policja.

Jak opowiada naszemu portalowi Robert Sztorc dochodzenie policyjne skoncentrowało się na ustaleniu lub wykluczeniu udziału innych motocykli jadących w grupie z  ofiarą piątkowej tragedii.

–  Chodziło głównie o Bobby’go, który trafił tej samej nocy do szpitala po tym, jak jego motocykl przewrócił się w pobliżu skrzyżowania ulic River Road i Lawrence.

Roman Szara był lubianym członkiem klubu motocyklowego Orzeł Biały. Jego koledzy są wstrząśnięci zarówno tragedią, jak i spekulacjami, jakoby odjechali z miejsca wypadku zostawiając konającego kolegę, który poniósł śmierć na miejscu.

Pożegnanie Romana Szary zapowiedziano na piątek i sobotę.  Uroczystości żałobne odbędzie się w sobotę 24 września o godz. 11.00 w kościele pw. St. John Brebeuf przy 8307 N. Harlem Ave. w Niles koło Chicago. 47-letni Roman Szara spocznie tam na Cmentarzu Św. Wojciecha.

Natomiast 23 września ciało Polaka będzie  wystawione w Pietryka Funeral Home  przy 5734 W. Diversey Ave. w Chicago od godz. 16.00 do 21.00.

Przypomnijmy, że do wypadku dosżło w minony weekend w miejscowości Schiller Park k. Chicago . Według wstępnych ustaleń mężczyzna stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie motorem Harley-Davidson.  Ślady poślizgowe maszyny wyniosły 76 metrów.

(Inf.wł.)

Zobacz także: Chicago. Zginął polski motocyklista Roman Szara

14 KOMENTARZE

  • Dajcie spoko..piekno to rzecz wzgledna…Czy harlejowiec ubiera sie we wstazki…przeciez taki wyglad nie wymoczka jest dla nich najpiekniejszy…

  • Cholernie mnie irytuja takie puste osoby jak meduza dla ktorych wyglad zewnetrzny jest na pierwszym miejscu i jeszcze teraz w takich tragicznych okolicznisciach,o ilez swiat bylby lepszy jakby ludzie zamiast na powierzchownosc zaczeli zwracac uwage na postepowanie wobec drugiego czlowieka ,serce i zyczliwosc a sprawa wygladu powinna byc najmniej wazna.Spoczywaj w pokoju nasz rodaku.

  • Skad takie wnioski??? Puknij sie w leb debilu/lko i jak masz cos do powiedzenia to zrob to pod swoim jawnym nickiem, nie chowaj sie za ekranem swojego podstarzalego komputera.

 1. ________۩۩
  _______۩__۩
  ______۩____۩
  _____۩__۩۩__۩
  ______۩_۩۩_۩____
  ________۩۩_______
  _____██████____
  _____██████____
  _____██████ ۩___
  _____█████ ۩_۩__
  _____████ ۩___۩__
  _____████۩_ ۩__۩_
  _____████ ۩_۩_۩__
  _____██████۩____
  _____███▒▒▒▒▒▒_
  __۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
  ۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
  _۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
  __۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
  ____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
  __۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩
  ***********************
  *************************
  *ŚWIATEŁKO PAMIĘCI*
  W pierwszą rocznicę odejścia.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks