REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Chicago wśród najseksowniejszych miast Ameryki

Chicago wśród najseksowniejszych miast Ameryki

-

Chicago fot.Unsplash/pixabay.com
Chicago fot.Unsplash/pixabay.com

W rankingu pisma „Playboy” Chicago znalazło się na trzecim miejscu wśród najseksowniejszych miast Ameryki. Miejsce pierwsze i tytuł najseksowniejszego miasta USA zdobył Nowy Jork.

REKLAMA

W sporządzonej przez dziennikarzy „Playboya” ankiecie mieszkańcy amerykańskich miast odpowiedzieli na pytania dotyczące miejskiego życia nocnego, popularnych lokali rozrywkowych, poziomu atrakcyjności mieszkańców i swojego życia seksualnego.

Pierwsze miejsce w rankingu seksownych miast USA zdobył Nowy Jork, którego mieszkańcy zostali ocenieni za najbardziej atrakcyjnych, życie nocne – jako najbogatsze, a życie seksualne nowojorczyków – najintensywniejsze. Na drugim miejscu uplasowało się Los Angeles. Chicago zajęło pozycję trzecią. Według „Playboya” najmniej seksownym miastem Ameryki jest Detroit. (gd)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA