REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Chicago.Tydzień Pamięci Narodowej w zdjęciach

Chicago.Tydzień Pamięci Narodowej w zdjęciach

-

W Chicago dobiegają końca obchody Tygodnia Pamięci Narodowej, zorganizowane z okazji pierwszej rocznicy katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. W ciągu ostatnich kilku dni odbyło się szereg koncertów i spotkań z udziałem gości zaproszonych z Polski .

W środę w kościele Świętego Brunona na południu Chicago odbyła się uroczysta msza św., po której nastąpiło poświecenie tablicy pamiątkowej w Domu Podhalan.

REKLAMA

[cincopa AcIAkg6EHTJq]

W czwartek w kościele Świętego Władysława w Chicago odbyła sie projekcja filmów i spotkanie z Ewą Stankiewicz i Janem Pospieszalskim.

[cincopa A8MA0gK6HvXx]

Zdj. Jacek Cwik

4 KOMENTARZE

    • Koch z róznymi ludzmi miałem styczność lecz z takim debilem mam pierwszy raz. Dlaczego? nie potrafię zrozumiec twojego idiotyzmu by tak głupio i to bardzo głupio szczekac na tych co już nie żyją. Poczuj się jak bym ja zaczoł smieć lub szyderować jak ty z twoich bliskich którzy odeszli z tego świata?Czy nie było by lepiej podyskutować o ważniejszych sprawach i o tych debilach którzy żyją i robią zament w śród ludzi? Zostaw tych co świętują rocznicę śmierci, niech się modlą ile oni chcą i niech palą świeczki nawet cały rok! Czy te świeczki kupują za twoje pieniądze? Co ciebie obchodzi że tak ujadasz jak pies?

    • Ja juz tego koch widze moze drugi komentarz zwiazany z wydarzeniami pamieci narodowej i pribuje tego kocha zrozumiec ale nie moge, czy on tak strasznie zazdrosci sewerynowi ze to on zginal ia nie koch, ze moze dlatego ze severyn swoja praca stal sie slawny a koch nie, podejrzewam ze jestem duzo mlodsza od kocha i severyna i moherowym beretem nie jestem ale co szacunek trzeba oddac to trzeba

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks