REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Chicago traci zjazdy, konferencje i targi

Chicago traci zjazdy, konferencje i targi

-

Chicago straciło kolejną międzynarodową konferencję, kiedy BIO International Convention oznajmiło, że swój zjazd w 2016 roku zorganizuje w San Francisco.

McCormick Place fot. John Picken/Flickr
McCormick Place fot. John Picken/Flickr

REKLAMA

BIO International jest największą na świecie konferencją przemysłu biotechnologicznego. Przyciąga zawsze ponad 15 tys. uczestników z całego świata. Po raz pierwszy zjazd odbył się w Chicago w 2006 roku, następne gościły w Wietrzym Mieście w roku 2010 i 2013.

Agencja turystyczna Choose Chicago, która rezerwuje miejsce dla imprez w McCormick Place, ma nadzieję kontynuować dyskusję z BIO w sprawie ewentualnego powrotu zjazdu do Chicago w latach 2019 i 2022.

Na tym jednak nie koniec odpływu dużych wystawców z Chicago. W ubiegłym tygodniu zarząd McCormick Place i Navy Pier otrzymał wiadomość, że targi Kitchen & Bath Industry Show przenoszą swoją przyszłoroczną imprezę do Las Vegas.

Atrakcyjność naszego miasta jako miejsca zjazdów i konferencji zmniejsza się w ostatnich latach ze względu na wysokie koszty. Chicagowska branża konferencyjna wciąż walczy o odzyskanie swojej wysokiej pozycji.

(kc)

1 KOMENTARZ

  1. Podniesc podatki,wymyslic nowe oplaty podatkowe,zainstalowac tysiace nowych kamer,podniesc mandaty,sprowadzic drony nad Chicago i kasa bedzie sie zgadzac.Walic wystawodawcow.Wszystko bedzie cacy.A i jeszcze jedno.Miasta wieksze od Chicago maja o polowe mniej radnych.Proponuje isc w przeciwnym kierunku i ustanowic radnych ulicznych.Kazda ulica powinna miec dwoch radnych.Jeden na poczatku drugi na koncu ulicy.Zmniejszy sie przez to stopa bezrobocia.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks