REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Chicago. Organizatorzy wideokonferencji z J.Kaczyńskim obawiają się sabotażu

Chicago. Organizatorzy wideokonferencji z J.Kaczyńskim obawiają się sabotażu

-

– Mamy swoje generatory prądu na wypadek, gdyby ktoś chciał nam przeszkodzić w spotkaniu chicagowskich wyborców z prezesem Kaczyńskim – mówi organizator wideokonferencji  Dariusz Olszewski.

Spotkanie z  Jarosławem Kaczyńskim w Chicago pomyślano jako wideokonferencję

Inicjatorem spotkania z polonijnymi wyborcami (w Chicago i w Toronto) jest Gazeta Polska. Z jej studia w Polsce lider PiS połączy się w bezpośrednim przekazie z uczestnikami spotkania, na które jednak nie zaproszono polonijnych mediów. – Nie jest to konferencja prasowa, przedstawiciele mediów będą wypraszani. Chcialiśmy zapewnić szansę spotkania tutejszego elektoratu, zwykłych ludzi, z prezesem – tłumaczy Daiusz Olszewski.

REKLAMA

Dementuje także wiadomość jakoby wideospotkanie odbywało się w chicagowskich kościołach. – To sale parafialne, a nie kościoły. Zdecydowaliśmy się na nie z kilku względów; po pierwsze mogą pomieścić najwięcej osób, po drugie zabezpieczają parking i w końcu są za darmo. Nie mamy żadnych funduszy na takie przedsięwzięcie, nasze zaangażowanie – to czysta inicjatywa społeczna ludzi, którym na sercu leży wybór tych, którym bliskie są wartości katolickie.

Organizatorzy, obawiając się sabotażu, przygotowali zapasowe generatory prądu. – Połączenie zaplanowaliśmy na dwie godziny. W Polsce to będą godziny wieczorne (godz. 21.00 w Polsce, 14.00 w Chicago – przyp. red.), to czas, który Pan Kaczyński mógłby spędzić z chorą matką, tymczasem jedzie do studia Gazety Polskiej. Nie możemy sobie pozwolić, by ktoś pokrzyżował nam plany, by połączenie się zerwało – mówi Olszewski.

Organizatorzy w Chicago spodziewają się przybycia co najmniej  kilkuset osób.

MB (Inf. wł.)

16 KOMENTARZE

  1. powinni przygotowac sie jeszcze na atak z powietrza ,i obowiazkowo kazdy z uczestnikow powinien miec zalozone maski przeciwgazowe. nie daltego zeby sie upodobnic do prezesa, ale na wypadek ataku gazowego poprzez przewody wentylacyjne.
    wrog nie spi!

    • “no bo on nie miesza kosciola z polityka.” Klim, czy ty wiesz co w ogóle piszesz? Kaczyński nie miesza kościoła z polityką??? To, co mówisz dowodzi jednoznacznie, że nie masz zielonego pojęcia o polskiej polityce i naszych sprawach! Pewnie jeszcze masz czelność brać udział w wyborach! Kaczyński jest klerykalny i to jest jedna z najbardziej oczywistych rzeczy! Tylko, że trzeba tutaj mieszkać, żeby to zrozumieć! Daj już spokój z komentowaniem polskiej polityki, bo się kompromitujesz.

  2. moj maz nie interesuje sie polityka Polski. Gdy mu powiedzialam o tym artykule grzecznie mnie poprosil, ze jesli zamierzam tam na spotkanie jechac -> to abym sie przebrala nie do poznania (jakas peruka, ciemne okulary itp) I oczywiscie mam zostawic samochod z dala od tego parkingu 🙂 🙂 🙂

  3. Przez pierwsza godzine nie mozna bylo nawiazac polaczenia na skype I pan prowadzacy mowil ze ktos blokuje nas.19 mln ludzi rozmawia codziennie na skype icjest ok ale pisiorkow w salce pod kosciolem ktos blokuje.Pozniej ktos wpadl na pomysl by sie pomodlic za polaczenie I klepali wierszyki przez 15 minut.calosc rozpoczela sie propagandowym filmem jak to kibole zrobili zadyme kiedy przyjechal tuskomobile na spotkanie a kibole odpalili race I zrobili ustawkesrednia wieku na sali to 55+ panowie z bujnym wasem na przedzie w tanich plastikowych garniturach I panie w kasztanowych wlosach.Z mediow byl redaktorzyna piter z fusow chicago I jasiu pachlowski ale bez okularow wiec nie wiem czy cos widzial.szkoda ze nie bylo asow polonijnych radyjow bociagow I babinskich I ptaszynskich bo oni by zrobili to profesjonalnie.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks