REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Chicago. Oprah sprzedaje apartament. Za połowę ceny

Chicago. Oprah sprzedaje apartament. Za połowę ceny

-

O tym, że wbrew powszechnemu przekonaniu na nieruchomościach można jednak stracić, przekonała się sama królowa talk show. We wtorek Oprah Winfrey wystawiła na sprzedaż apartament nad jeziorem Michigan w Chicago. Cena: 2,8 mln dolarów, czyli połowa kwoty, jaką gwiazda zapłaciła za mieszkanie w 2006 roku.

fot. Vargas2040- Trulia.com/ Oprah Winfrey sprzedaje swój apartament za 2,8 mln dolarów

REKLAMA

Znajdujący się na szóstym piętrze apartament, mający blisko 430 metrów kwadratowych powierzchni, 3 sypialnie, pięć łazienek, przestrony salon, okazałą kuchnię i pomieszczenie na wina, na sprzedaż wystawiony został we wtorek. Położony przy 199 East Lake Shore Dr. budynek z 1915 roku ma w sumie 11 kondygnacji i 13 apartamentów oraz prywatny parking.

Mieszkanie numer 6E Oprah Winfrey nabyła za 5,8 mln dolarów w 2006 roku, w czasie kiedy ceny nieruchomości znajdowały się na rekordowo wysokim poziomie. Królowa talk show nigdy jednak nie mieszkała przy 199 E Lake Shore Dr. Mające osiem pomieszczeń, luksusowe mieszkanie po raz pierwszy na sprzedaż wystawione zostało w 2008 roku. Wtedy Winfrey chciała dostać za nie 6 mln dol. Chętnych na kupno apartamentu jednak brakowało i w zeszłym roku można było wynająć go za bagatela 15 tys. dol. miesięcznie.

Rok po tym, jak Oprah Winfrey opuściła Chicago i zakończyła produkcję swojego popularnego talk show, mieszkanie zostało wystawione na sprzedaż.  Większość czasu Winfrey, która poświęciła się własnej sieci telewizyjnej OWN, spędza ostatnio w Kalifornii i na Hawajach.

Gwiazda jest właścicielką kilku innych nieruchomości na terenie metropolii Chicago. Winrey ma m.in. duplex w dzielnicy Streeterville, domy w Elmwood Park i Merrillville w stanie Indiana. Główna rezydencja milionerki znajduje się w Montecito w Kalifornii. Winfrey okazałą posiadłość kupiła w 2001 roku za 50 milionów dolarów.

Zobacz zdjęcia apartamentu Oprah Winfrey

mp

 

REKLAMA

Poprzedni artykułBędzie można nagrywać policję?
Następny artykułKoncert kameralny

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks