REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Chicago lubi KitKaty, Illinois – Jolly Ranchers

Chicago lubi KitKaty, Illinois – Jolly Ranchers

-

W które słodycze zaopatrzyć się w sezonie halloweenowym, aby zadowolić odwiedzających nasze domy przebierańców? Podpowiadamy, co najbardziej lubią chicagowianie, a co mieszkańcy Illinois.

Z analizy wyszukiwarki Google wynika, że najpopularniejsze w Chicago są batoniki mleczne KitKat, podczas gdy soczyste cukierki Jolly Ranchers są najbardziej lubiane przez większość mieszkańców Illinois.

REKLAMA

W skali krajowej popularne cukierki z masłem orzechowym Reese’s Peanut Butter Cups są najbardziej pożądane aż w 12 stanach. Drażetki M&M są najpopularniejsze w dużych miastach, takich jak Nowy Jork, San Diego, San Antonio, Fort Worth i Columbus, zaś najmniej lubiane w całym kraju są „żelkowe dżdżownice” (Gummy Worms), drobne drażetki Nerds i słodko-kwaśne SweetTarts.

Z ankiety przeprowadzonej wśród ponad 2 tysięcy Amerykanów wynika, że przeciętne gospodarstwo domowe na halloweenowe łakocie wyda w tym roku 25 dolarów. Rodzice wydadzą o 10 dolarów więcej. Okazało się również, że 81 proc. osób woli osobiście wręczać słodycze dzieciom, podczas gdy 12 proc. wystawia je w naczyniu na zewnątrz.

(jm)

fot.Nestle/Flickr

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks