REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoChicago i jego burmistrz bohaterami serialu telewizyjnego CNN

Chicago i jego burmistrz bohaterami serialu telewizyjnego CNN

-

Telewizja CNN przygotowuje ośmioczęściowy program o Chicago i burmistrzu Rahmie Emanuelu. Dzięki bratu Ari, znanemu agentowi talentów w Hollywood, Rahm Emanuel ma od dawna ścisłe powiązania ze światem show-biznesu, ale dopiero teraz zaczyna z nich korzystać budując swój wizerunek medialny. Czyżby szukał w ten sposób poparcia dla swoich niekiedy kontrowersyjnych inicjatyw? A może już myśli o prezydenturze?

Projekt winiety serialu "Chicagoland" fot. cnnpressroom.files.wordpress.com
Projekt winiety serialu „Chicagoland” fot. cnnpressroom.files.wordpress.com

Reżyserem Chicagoland, produkcji stanowiącej kombinację dokumentu i showrealu jest nie byle kto, bo sam Robert Redford. Jak stwierdza komunikat prasowy CNN serial „jest przykuwającym uwagę widza dramatem z prawdziwego życia pokazującym miasto, które próbuje zjednoczyć się w krytycznym dla jego historii momencie po ogólnokrajowej zapaści ekonomicznej. Chicago podejmuje liczne wyzwania, takie jak naprawa edukacji publicznej i zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom a przede wszystkim młodzieży. Czy gospodarze miasta, lokalne społeczności i mieszkańcy potrafią współpracować tak, by uyskać więcej możliwości rozwoju i zrealizować swoje aspiracje?”

REKLAMA

A oto, co mówi Redford o Emanuelu: „Większość codziennych wyzwań miasta (…) spada na barki twardego burmistrza-wizjonera i jego zespołu wykonujących heroiczną pracę we wszystkich dzielnicach miasta”.

CNN i Redford wypowiadali się na temat Emanuela zanim opublikowano rezultaty sondażu gazety Chicago Tribune i telewizji WGN, z których wynika, że 53 proc. chicagowian uważa, iż Emanuel nie rozumie, jak żyją i jakie mają problemy. Około 40 proc. respondentów wyraziło dezaprobatę dla sposobu, w jaki Emanuel wykonuje swoje obowiązki, a 50 proc. – aprobatę. Wśród Afroamerykanów aż 48 proc. nie akceptowało sposobu sprawowania rządów przez obecnego burmistrza, a 40 procent je akceptowało.

Nowe show Chicagoland ma być wyemitowane z początkiem przyszłego roku. Trudno przewidzieć, czy poprawi ono, czy może pogorszy wizerunek medialny Emanuela. W nadchodzących miesiącach wiele jeszcze może się zdarzyć. Aktualna sytuacja polityczna i społeczna w mieście może mieć wpływ na interpretację serialu.

(ao)

REKLAMA

2109179344 views

REKLAMA

2109179576 views

REKLAMA

REKLAMA

2110975967 views

REKLAMA

2109179717 views

REKLAMA

2109179816 views

REKLAMA

2109179924 views