REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoByły burmistrz Daley ma nową partnerkę

Były burmistrz Daley ma nową partnerkę

-

Były burmistrz Richard Daley podobno ma narzeczoną. Tak przynajmniej wynika z doniesień magazynu Crains, który twierdzi na swych łamach, że Richard Daley spotyka się z dr Adele Joy Cobbs. Na co dzień Cobbs jest lekarką w Rush Medical Center.

Adele Joy Cobbs, M.D. fot. lcmh.org
Adele Joy Cobbs, M.D. fot. lcmh.org

REKLAMA

Osoby obecne na czerwcowym weselu reżysera Georgea Lucasa i Mellody Hobson w Promontory Point, gdzie parę po raz pierwszy widziano razem, twierdzą, iż były burmistrz “spotkał swą aktualną partnerkę na siłowni”.

Wieloletnia rzecznika byłego burmistrza Jackie Heard zidentyfikowała kobietę jako 41-letnią lekarkę. Heard prowadziła biuro prasowe w ratuszu miejskim, zaś obecnie pełni funkcję rzecznika firmy Katten Muchin Rosenman, gdzie Daley jest doradcą.

71-letni Richard Daley przez 22 lata piastował najwyższe stanowisko w Wietrznym Mieście. Zrezygnował w 2011 r.  Rok później zmarła jego małżonka Maggie Daley.

Z tego co udało się ustalić magazynowi Crains, Adele Joy Cobbs mieszka w dzielnicy Hyde Park. Tytuł lekarza medycyny uzyskała na University of Wisconsin. Staż odbyła w Edward Hospital w Naperville. W latach następnych pracowała w chicagowskich placówkach  Mount Sinai Hospital i Cook County Hospital.

W 2010 r. 38-letnią wówczas Cobbs, Daley mianował członkinią Chicagowskiej Rady ds. Zdrowia.

(ak)

4 KOMENTARZE

  • A @MM zazdrości. Jak oboje są wolni to co to komu szkodzi co ona mu robi? Zmień coś w swoim życiu tak, aby atrakcyjna i inteligentna kobieta chciała z tobą chodzić na lody. 😉

  • TERAZ DOPIERO ZAJRZALEM NA TA STRONE I ODPISUJE CO NASTEPUJE.:
   NIE CHODZI MI O ZAZDROSC TYLKO O TEGO CZLOWIEKA, BYLEGO BURMISTRZA CHICAGO, JEGO PODLY CHARAKTEREK, Z MLODZIENCZYCH LAT KAWAL LOBUZA, UKONCZYL STUDIA PRAWNICZE DZIEKI WSPARCIU SWEGO TATUSIA A POTEM DZIEKI ZNAJOMOSCIOM DOSTAL SIE NA URZAD BURMISTRZA CHICACO GDZIE DZIEKI WPROWADZONEMU REZIMOWI PRZY POMOCY MASZYNY PARTI DEMOKRATYCZNEJ SIEDZIAL NA TYM URZEDZIE 22 LATA, DOPIERO JAK MU POD TYLKIEM ZACZETO ROZPALAC OGNISKO TO UCIEKL ODCHODZAC NA EMERYTURE.
   UCHODZIL ZA TEFLONOWEGO RICHARDA, WSZYSCY WOKOL NIEGO JEGO DORADCY SIEDZIELI ZA PRZEKRETY I KRADZIEZE TYLKO RICHARD NIE.
   ZA TE JEGO MACHLOJKI, USTAWIONE PRZETARGI WPROWADZENIE MIASTA W MILIARDOWE ZADLUZENIE POWINIEN PRZYNAJMNIEJ DOSTAC TYLE SAMO CO BYLY GUBERNATOR BLAGOJEWICZ.

 1. Po pierwsze @MM przestań WRZESZCZEĆ.
  Po drugie notatka była o przyjaciółce jegomościa a nie o jego charakterze albo przekrętach.
  Po trzecie jak coś wiesz to idź z tym do prokuratora. Jak najszybciej, bo Daley ci jeszcze umrze i nie zdąrzysz.
  Po czwarte wiemy już, że go nie lubisz i niezależnie od tematu będziesz gardłował. Jak Daley włoży zielony sweter to napiszesz, że brzydki. Bo Daley teflonowy a teflonowi nie mogą chodzić w ładnych swetrach.

REKLAMA

2128845823 views

REKLAMA

REKLAMA

2128845839 views

REKLAMA

REKLAMA

2130642159 views

REKLAMA

2128845849 views

REKLAMA

2128845853 views

REKLAMA

2128845857 views