REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Bill Gates nowym właścicielem domu w Chicago?

Bill Gates nowym właścicielem domu w Chicago?

-

Drugi najbogatszy człowiek świata najprawdopodobniej właśnie kupił dom w pobliżu kampusu Uniwersytetu Chicagowskiego. Spekuluje się, że zamieszka w nim jego syn.

Za pięciosypialniową willę w chicagowskiej dzielnicy Hyde Park Bill i Melinda Gatesowie zapłacili 1,25 mln dolarów. W dokumentach transakcji figuruje adwokat Gatesa, który często reprezentuje rodzinę w transakcjach nieruchomościowych. Również adres na rachunku za podatki od nieruchomości prowadzi do rodziny miliarderów.

REKLAMA

Dom znajduje się naprzeciwko kampusu University of Chicago, stąd spekulacje, że być może przeznaczony jest on dla syna Gatesów Rory’ego, który wkracza w wiek studencki.

Twórca Microsoftu został niedawno uznany drugą najbogatszą osobą na świecie. Jego wartość szacuje się na 90 miliardów dolarów. Jeżeli miliarder rzeczywiście jest nowym właścicielem rezydencji w Hyde Park, będzie to najbogatsza osoba posiadająca nieruchomość w rejonie Chicago.

(jm)

Na zdjęciu: Bill Gates
fot.ANDY RAIN/EPA-EFE/REX/Shutterstock

1 KOMENTARZ

  1. Ja myślę, że Gates kupił dom w Chicago dlatego, bo chce pomóc miastu i stanowi IL. Jak podaje Chicago Tribune każdy mieszkaniec IL (włącznie z dziećmi i niemowlętami) powinien wpłacić do stanowego systemu pensyjnego $11000. Wszyscy uprawnieni otrzymają wtedy swoje pensje emerytalne, a stan IL pozbędzie się związanych z tym kłopotów. Pomoc B. Gates będzie więc konieczna. Może nawet założyć fundacje, która będzie wypłacać pensje emerytowanym pracownikom stanu.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks