REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Bezpieczne Halloween (WIDEO)

Bezpieczne Halloween (WIDEO)

-

W ubiegłym tygodniu burmistrz Lori Lightfoot i komisarz ds. zdrowia publicznego dr Allison Arwady przypomniały zasady bezpiecznego świętowania Halloween w Chicago.
Obchody Halloween będą dozwolone pod warunkiem zachowywania następujących zasad:
– każdy, łącznie z darczyńcami cukierków, powinien nosić maskę
– mieszkańcy, którzy chcą uczestniczyć w obchodach Halloween powinni zostawić zapalone światło i/lub powiesić znak wskazujący na chęć zabawy
– przy rozdawaniu cukierków należy stosować środki do higieny rąk i zachowywać dystansowanie społeczne
– grupy osób powinny składać się z sześciu lub mniej osób
– rodziny spacerujące z dziećmi w ramach Trick-or-Treat muszą pozostać w ruchu, aby unikać gromadzenia się
– cukierki nie powinny być zostawiane we wspólnych miskach, do których dzieci muszą sięgać ani być spożywane przed powrotem do domu i umyciem rąk
– zakazane jest funkcjonowanie nawiedzonych domów i organizowanie imprez okolicznościowych, zgodnie z obowiązującymi limitami na zgromadzeniach.
„Dzięki tym wytycznym upewniamy się, że dzieci i dorośli, którzy chcą cieszyć się Halloween, mogą to zrobić bez narażania siebie i swojej społeczności na niebezpieczeństwo” – powiedziała burmistrz Lori Lightfoot.
Miasto jest również gospodarzem wydarzeń, które nazwano „Halloweek”, w tym programów opracowanych wspólnie z Chicago Park District i Chicago Public Library, które są dostępne na stronie: chicagohalloweek.org.
(kk)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks