REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Będą korki u zbiegu autostrad Byrne Interchange

Będą korki u zbiegu autostrad Byrne Interchange

-

Z powodu przebudowy zbiegu autostrad Dan Ryan, Kennedy i Eisenhower, określanego jako Jane Byrne Interchange (dawniej Circle Interchange), kierowcy mogą spodziewać się korków i opóźnień przez najbliższych 14 miesięcy. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i poszukać alternatywnych  tras.

Prace drogowe w rejonie Jane Byrne Interchange już się rozpoczęły. Na razie trwają przygotowania do modernizacji połączenia autostrad i budowy nowej  estakady , która pomoże odblokować ciągle zatłoczone trasy komunikacyjne. Po fazie wstępnej, prace budowlane ruszą pełną parą.

REKLAMA

W środę zostały zamknięte rampy wjazdowe  Roosevelt Road i Taylor Street na autostradę Dan Ryan Expressway (I-90/94) i ruch w rejonie łączenia autostrad Interchage Byrne uległ znacznemu spowolnieniu.

W piątek kierowcy mogą się podziewać kolejnych utrudnień, gdy m.in. zamknięty zostanie  zjazd z autostrady Dan Ryan na  Congress Parkway  w kierunku wschodnim, a także prawy pas ruchu na wiadukcie autostrady Dan Ryan. Dodatkowo, rampy autostrad Stevenson i  Dan Ryan zostaną zredukowane do tylko jednego pasa w obu kierunkach.

Nowa estakada w rejonie  Jane Byrne Interchange ma być udostępniona dla ruchu kołowego latem 2016 roku.

(ao)

fot.Stratosphere /Wikipedia

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bitwa Warszawska 1920

Demony i medycyna

Operacja Gideon

Polowanie na pytony

Rosyjski zbieg w USA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks