REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoBankrutuje 15 popularnych sieci handlowych w Illinois. Będziecie zaskoczeni, kto jest...

Bankrutuje 15 popularnych sieci handlowych w Illinois. Będziecie zaskoczeni, kto jest na liście

-

fot.Jonrev/Wikipedia

Według raportu przygotowanego przez Moody’s Investors Service 15 detalistów z Illinois jest na skraju bankructwa. Na liście znalazły się zarówno placówki specjalistyczne, jak i sklepy wielobranżowe.

REKLAMA

Sklepy nie wytrzymują konkurencji z gigantami e-sprzedaży, takimi jak chociażby Amazon. W związku z tym, albo już ogłosiły upadłość, albo szykują się do zamknięcia swoich oddziałów. O ile nie jest dla nikogo zaskoczeniem, że z mapy znikną Kmart czy Sears, o tyle dziwić może, że na tej liście znalazł się także ekskluzywny sklep Neiman Marcus.

Oto pełne zestawienie zagrożonych placówek:
Bon-Ton, which operates several Carson’s stores in Illinois
Charlotte Russe
Charming Charlie
Claire’s Stores
Cole Haan, (w Aurorze i Rosemont)
David’s Bridal
Eddie Bauer
Gymboree
J. Crew
Kmart
Neiman Marcus
Nine West
Savers
Sears
True Religion Apparel
(tz)

3 KOMENTARZE

  1. Stan IL też zmierza do bankructwa. To powinno być główną troską. Sieci handlowe bankrutują, a na ich miejsce powstają nowe. Ciekawe czy powstanie nowy stan IL bez udziału obecnie rządzącej mafii demokratyczno-związkowej? Myślę jednak że bankructwo będzie daremne. Mieszkańcy stanu są leniwi i nie myślą. Jak można tyle lat wybierać do kongresu stanowego takich jak M.Madigan i wielu innych. Przecież to jest nienormalne.

  2. “Ciekawe czy powstanie nowy stan IL”
    Wreszcie @diwron zadałeś inteligentne pytanie. Granice stanów USA dawno temu powinny zostać zmienione i duża częśc z tych malutkich albo bardzo słabo zaludnionych powinna zostać zlikwidowana. Nie wiem jaka byłaby optymalna liczba pozostawionych/skonsolidowanych stanów, ale z pewnością mądrzy ludzie powinni się nad tym zastanowić.
    *
    Mniejsza, a zatem tańsza biurokracja, nie mówiąc już nawet o wyprostowaniu tego kretynizmu z głosami elektorskimi słabo odzwierciedlającymi wyniki głosowania wyborców. Tak na początek ja bym wykroił około 10 stanów po plus minus 30 mln mieszkańców każdy.

REKLAMA

2119039095 views
Poprzedni artykułAmazon przejmuje Whole Foods
Następny artykułDzień Flagi w ZNP

REKLAMA

2119039192 views

REKLAMA

REKLAMA

2120835547 views

REKLAMA

2119039264 views

REKLAMA

2119039324 views

REKLAMA

2119039375 views