REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago B. kandydatka do stanowego parlamentu oskarżona o malwersacje finansowe

B. kandydatka do stanowego parlamentu oskarżona o malwersacje finansowe

-

Trisha Zubert, była kandydatka w wyborach do stanowej Izby Reprezentantów, została oskarżona o oszustwa finansowe i kradzież tożsamości.

39-letnia Zubert, która przez ostatnie siedem miesięcy była pracownicą biura skarbnika powiatu Lake, usłyszała siedem zarzutów, w tym malwersacji finansowych, związanych z jej pracą dla prywatnej firmy od grudnia 2016 do września 2018 r.

REKLAMA

Z dokumentów sądowych wynika, że Zubert użyła fałszywego nazwiska, aby przekierować od 10 tys. do 100 tys. dol. od kontraktorów (czy kontrahentów) na własne konto PayPal, gdy była księgową w tej firmie. Inne zarzuty dotyczą kradzieży tożsamości i fałszowania dokumentów.

Mieszkanka Zolo została zatrzymana 31 października po nakazie aresztowania wydanym przez policję z Grayslake na północnych przedmieściach. Po wpłacaniu 10 procent z kaucji ustalonej na 30 tys. Trisha Zubert wyszła z aresztu. Przed sądem stanie 15 listopada.

Oskarżenie nie jest związane z jej pracą administracyjną w biurze skarbnika powiatu Lake, z której jednak została zwolniona w związku z aresztowaniem.

Zubert była kandydatką w wyborach od Izby Reprezentantów stanu Illinois w 64. dystrykcie, ale w listopadzie w 2018 r. przegrała z Tomem Weberem.

(tos)

fot.pxhere.com

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks