REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Awantura w pociągu Metry

Awantura w pociągu Metry

-

Elizabeth Pope fot.Chicago Police Department

Mieszkanka Kenoshy została oskarżona o napaść w miejscu publicznym. Kobieta najpierw używała niecenzuralnych wyzwisk wobec podróżującego z nią pociągiem syna, a następnie zaatakowała interweniującą współpasażerkę.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło 10 marca w pociągu Metry, który o godz. 12.35 ruszył ze stacji Oglivie Transportation Center w kierunku Kenoshy. 33-letnia Elizabeth Pope wraz ze swoim 14-letnim synem siedziała na górnym poziomie wagonu. Wkrótce po odjeździe z peronu kobieta zaczęła krzyczeć na nastolatka używając niecenzuralnych słów.
Kiedy Pope głośno nazwała swojego syna „p… idiotą”, zareagowała siedząca na dolnym poziomie pasażerka. Kobieta wychyliła się ze swojego siedzenia i powiedziała w kierunku 14-latka – „nie jesteś idiotą”.
To tylko podburzyło agresywną matkę, która wstała, podeszła do interweniującej kobiety i kilkukrotnie uderzyła ją w twarz pięścią i trzymanym w dłoni telefonem komórkowym. Ofiarą okazała się 57-letnia sędzia sądu okręgowego powiatu Lake, Elizabeth Rochford.
Pope, od której świadkowie zdarzenia poczuli woń alkoholu, została wkrótce potem aresztowana. Pobita sędzia została przewieziona do szpitala uniwersyteckiego Rush, gdzie lekarze założyli jej kilka szwów. Krewka 33-latka usłyszała zarzuty fizycznej napaści i pobicia w miejscu publicznym. Sędzia wyznaczył kaucję w wysokości 70 tys. dol.
(gd)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks