REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago AT&T Mobility zwróci pieniądze za niezamówione usługi

AT&T Mobility zwróci pieniądze za niezamówione usługi

-

Klienci sieci telefonii komórkowej AT&T Mobility otrzymają zwrot za opłaty usług telefonicznych,  których nigdy nie zamawiali. Stanowi  to część ugody z AT&T jaką zawarła prokurator generalna Illinois Lisa Madigan oraz Federalne Komisje Handlu (FTC) i Komunikacji (FCC).

Madigan oraz prokuratorzy generalni kilku innych stanów osiągnęli kompromis z gigantem telefonicznym po wniesieniu pozwu sądowego w imieniu klientów, którzy płacili za niezamówione usługi, tzw. “cramming”. Był to przykładowo codzienny horoskop lub wiadomości sportowe dostarczane abonentom za 9,99 dol. miesięcznie.

REKLAMA

W myśl zawartego porozumienia AT&T Mobility wypłaci klientom 80 mln dol. w postaci kredytów na ich rachunkach telefonicznych. Klienci uważający, że mogli stać się ofiarą crammingu mogą zasięgnąć więcej informacji na portalu www.ftc.gov/att. Natomiast abonenci chcący uzyskać informacje na temat przysługującego zwrotu mogą dzwonić do administratora ds. roszczeń, tel. 1-877-819-9692.

Ugoda zobowiązuje AT&T Mobility  do pobierania opłat wyłącznie za usługi zamówione przez klienta. Przed włączeniem  usług oferowanych przez inną kompanię, firma telefoniczna musi uzyskać jednoznaczną zgodę abonenta.

AT&T Mobility jest pierwszą firmą telekomunikacyjną, która zgodziła się klientom w całym kraju wypłacić odszkodowania za niezamówione usługi. (ak)

fot.Wesley Fryer/Flickr

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA