REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Aresztowano złodziejskie trio z Palatine

Aresztowano złodziejskie trio z Palatine

-

Trzech osobników, w tym dwóch nieletnich, zostało oskarżonych o napaść i pobicie na parkingu w Palatine w zeszłym tygodniu.

24-letni Marck Burgos wraz z piętnasto- i szesnastolatkiem odpowiedzą na zarzut napaści rabunkowej – czytamy w oświadczeniu policji z Palatine.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 14 września około 10 pm na parkingu w rejonie 1400 Ports O’Call Drive w Palatine na północno-zachodnich przedmieściach. Według policji, z czarnego SUV wyszło dwóch nastolatków i zażądało od przebywającego tam mężczyzny pieniędzy i kosztowności. Gdy ten odmówił, jeden z nastolatków wymierzył w niego pistolet. Następnie z pojazdu wyszedł trzeci, najstarszy mężczyzna i cała trójka zaczęła bić ofiarę. Z jej kieszeni wyciągnięto portfel.

Funkcjonariusze, którzy przybyli później na miejsce znaleźli broń, która okazała się atrapą. Policji udało się zidentyfikować i aresztować sprawców.

Dwóch nastolatków przebywa w powiatowym więzieniu dla młodocianych, podczas gdy najstarszy Marck Burgos trafił do więzienia powiatowego w Chicago. Sędzia wyznaczył dla niego kaucję w wysokości 75 tys. dolarów. Przed sądem ponownie stanie 2 października.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks