REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Apel policji z Naperville. Próba ujęcia przestępców z Europy Wschodniej

Apel policji z Naperville. Próba ujęcia przestępców z Europy Wschodniej

-

Lokalna policja, w ramach programu Naperville Crime Stoppers – zachęcającego społeczeństwo do pomocy w rozwiązywaniu przestępstw – poszukuje podejrzanych prawdopodobnie polskiego pochodzenia. Zbierając informacje o czynach kryminalnych, zapewnia całkowitą anonimowość i nagrodę tym, którzy przekażą informacje prowadzące do aresztowania sprawców.

fot.Naperville Police Department
fot.Naperville Police Department

REKLAMA

Policja z Naperville oferuje tysiąc dolarów nagrody za wskazanie osoby lub osób podejrzanych o wielokrotne włamania do samochodów, kradzieże tożsamości i nieautoryzowane użycie kart kredytowych. Wspólnie z innymi podmiejskimi wydziałami policja zwraca się o pomoc w zidentyfikowaniu przestępców, którzy w okresie od listopada 2011 do grudnia 2013 roku w okolicach Chicago wielokrotnie płacili w różnych sklepach kartami kredytowymi skradzionymi z zaparkowanych samochodów. Dokonali też kradzieży tożsamości.

W trakcie śledztwa ustalono, że podejrzaną lub jedną z podejrzanych jest około 50–60-letnia kobieta pochodząca z Polski lub innego państwa Europy Wschodniej. Fotografie, na których podejrzana ma rude włosy, zostały wykonane w grudniu 2013 roku. Widoczny poniżej mężczyzna, podejrzany o współudział w przestępstwach, może być jej mężem lub synem. Policja nie wyklucza, że oboje mogą być cygańskiego pochodzenia.

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat osób ze zdjęć, proszeni są o skontaktowanie się z detektywem Wojtkiem Kowalem (po polsku lub angielsku) pod numerem 630-420-8479 lub drogą elektroniczną: kowalw@naperville.il.us.

Można też skontaktować się (wyłącznie po angielsku) z detektywem Johnem Reed, telefonując pod numer 630-305-5920 lub wysyłając wiadomość na adres reedj@naperville.il.

(Inf.na podstawie komunikatu policyjnego)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bezpieczne Halloween (WIDEO)

Kryzys w Dolinie Napa

W czepku urodzeni

Wyborczy rekord?

Powrót ponaddźwiękowców

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks