REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago 80 aresztowań klientów prostytutek na przedmieściach

80 aresztowań klientów prostytutek na przedmieściach

-

Ponad 80 aresztowań amatorów płatnego seksu dokonały łącznie władze powiatu Cook, Lake oraz policja z Arlington Heights.

W ciągu trwającej przez cały miesiąc wspólnej akcji szeryfa powiatu Cook i policji z Arlington Heights aresztowano 75 osób. Dodatkowe osiem osób aresztował szeryf powiatu Lake w ramach 16. ogólnokrajowej akcji pod nazwą National Johns Suppression Initiative, podczas której w dwunastu stanach dokonano co najmniej 473 aresztowań.

REKLAMA

2147483647 clicks

Szeryf powiatu Cook Tom Dart poinformował również, że kolejne aresztowania dotyczyły prób uprawiania seksu z osobą nieletnią oraz handlu ludźmi. Zidentyfikowano 11 młodocianych ofiar.

Aresztowani przez władze powiatu Lake to mieszkańcy Waukegan, Kenoshy i New Berlin w stanie Wisconsin, Round Lake Beach, Beach Park oraz Park Ridge. Wszyscy zostali zatrzymani w rejonie 4100 Fountain Square Place w Waukegan.

Zdaniem władz, od zamknięcia w kwietniu przez władze federalne strony internetowej backpage.com w wielu miastach, w tym Chicago, zmniejszyło się zainteresowanie ogłoszeniami w sekcjach dla dorosłych na innych stronach internetowych.

(jm)

fot.Pixabay.com

10 KOMENTARZE

 1. No tak checili sobie ” pobzykac ” to ” wybzykali” ich . Tylko zapomnieli dopisac ze w akcjach takich jak ta podstawiaja Policjantki , tylko nie wiem czy ma to cos wspolnego z demokracja z jakiej Ameryka jest dumna . Jak juz to jak w sasiedniej Prowincji Ontario w Kanadzie jak robia podobne oblawy to zamykaja prostytutki a nie niedoszych klijentow . ” Ciekawe” jednak jest to ze tkzw. ESCORT , czyli drogie dziwki od 300$/godz UP , prosperuje dobrze i Policja ” nic nie widzi ” . ??

 2. Prostytucja powinna być zalegalizowana tak jak np w Holandii. Chyba lepiej żeby napalony facet zapłacił za sex niż gwalcil. Wystarczy spojrzeć na to co się dzieje w Indiach lub krajach muzulmanskich gdzie zakazany jest sex pozamałżeński i gdzie faceci są tak sfrustrowani seksualnie, ze gwalcone są nawet zwierzęta…..

  • Oczywiscie prostytucja powinna byc zalegalizowana.
   Facet bedzie w potrzebie to pojdzie i pobzyka beztresowo, bezpiecznie a nawet zdrowo (kobitki beda musialy byc regolarnie badane) zaplaci, podatki zostana odprowadzone tam gdzie powinny byc i wszyscy byliby zadowoleni.
   Czy bzykanko to nie jest naturalne i zdrowe dla organizmu czlowieka? Nie rozumiem dlaczego wladze robia z tego taka afere? Co komu do tego kto z kim sie bzyka jesli robi to z wlasnej nie przymuszonej woli?

  • Yaroon debilu gdyby głupota umiala latać to trzeba by cię z procy dokarmiac.Prostytucja zawsze była, jest i będzie, przetrwala wiele rządów a nawet cywilizacji. Ja rozumiem że myślenie bardzo cię boli ale nie musisz wszystkim udowadniać swojej glupoty, twoich personalnych wycieczek nawet nie będę komentował, szkoda dla ciebie czasu.

  • zostales zbanowany na wszystkich forums w kraju to teraz przyszedles za ocean i opowiadasz jakies
   ‘kacze” bajki?
   Nie myslisz ze alfonsi, powinni byc przeciw legalnego sexu?
   Boisz sie legalizacji prostytucji bo stracisz prace?

REKLAMA

2131374417 views

REKLAMA

REKLAMA

2131374432 views

REKLAMA

REKLAMA

2133170752 views

REKLAMA

2131374442 views

REKLAMA

2131374445 views

REKLAMA

2131374449 views