REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicago6. doroczny Chopin IN the City Festival – zaprasza Sounds and Notes FoundationWracamy...

6. doroczny Chopin IN the City Festival – zaprasza Sounds and Notes Foundation
Wracamy do koncertów na żywo!

-

Fundacja Sounds and Notes ma zaszczyt zaprosić na 6 doroczny Festiwal Chopin IN the City. Po ubiegłorocznej edycji wirtualnej wracamy do tradycyjnej formuły koncertów na żywo. Festiwal odbędzie się w dniach 12-16 października 2022 r. w Chicago. Jak co roku, w programie nie zabraknie zarówno wielokulturowych spotkań muzycznych, jak i wybitnych muzyków, wokalistów, artystów.

„Bardzo cieszymy się z powrotu do koncertów na żywo. Znowu będziemy mogli wspólnie podziwiać geniusz muzyki Chopina podczas koncertów światowej klasy artystów, którzy właśnie w jego muzyce znajdują inspirację do własnej twórczości i teraz zechcą się podzielić z publicznością swoimi muzycznymi dokonaniami” – mówi Grażyna Auguścik, wokalistka jazzowa, założycielka festiwalu.
W ramach festiwalu w różnych punktach na terenie Chicago wystąpią znakomici artyści jak światowej sławy wokalistka jazzowa Grażyna Auguścik; pianista Jeremy Kahn, Natasha Ulyanovsky, Rob Clearfield; mezzosopranistka Monika Krajewska; gitarzyści Mike Allemana, John Kregor, Matt Gold; basiści Matt Ulery i Matt Ferguson; perkusiści Quin Kirshner, Gerald Dowd; wiolonczelistka Lilianna Zofia Wośko; Konrad Pawelek Brass Band, Polonia Orchestra Chicago, grupa teatralna Teatr Nasz, Patricia Art Studio oraz popularna grupa wokalna z Ukrainy „TRIODA”.

REKLAMA

Festiwalowe koncerty i prezentacje będą się odbywać m.in. w Green Mill Jazz Club, Fryderyk Chopin Polish School, Muzeum Polskim w Ameryce, Epiphany Center for the Arts, Fulton Street Collective, Society for the Arts.

Oficjalne otwarcie Festiwalu Chopin IN the City nastąpi w Konsulacie Generalnym RP w Chicago (1530 N. Lake Shore Dr.), w środę, 12 października 2022 r. o godz. 6.30 pm.

Fundacja Sounds and Notes jest organizacją non-profit. Naszą misją jest tworzenie możliwości, które inspirują i łączą różnorodnych lokalnych oraz międzynarodowych innowacyjnych, światowej klasy artystów-muzyków poprzez wspólne koncerty, festiwale, warsztaty i program edukacyjne.

Więcej o fundacji/festiwalu na stronie www.soundsandnotes.org.
W sprawie sponsoringu, wywiadów, możliwości wolontariatu proszę dzwonić: 312 804 5107 lub kontaktować się elektronicznie: info@soundsandnotes.org .

(Komunikat prasowy)

REKLAMA

2099806982 views

REKLAMA

REKLAMA

2099807214 views

REKLAMA

2101603606 views

REKLAMA

2099807357 views

REKLAMA

2099807458 views

REKLAMA

2099807568 views