REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Po burzach fala upałów

Po burzach fala upałów

-

Tegoroczne lato pod względem zmienności i nieprzewidywalności pogody przypomina minioną wiosnę i zimę. W związku z nadchodzącymi gwałtownymi burzami ostrzeżenie przeciwpowodziowe zostało przedłużone do środy, przynajmniej do godz. 1 pm. Nadchodzący weekend będzie natomiast gorący i wilgotny.

Wtorek, 26 czerwca rozpoczął się deszczowo, a zdaniem meteorologów, zakończy się gwałtownymi burzami, z porywistymi wiatrami mogącymi osiągać prędkość 60 mil na godzinę i możliwymi opadami gradu. W związku z opadami ostrzeżenie przeciwpowodziowe w rejonie Chicago zostało przedłużone do środy, 27 czerwca, przynajmniej do godz. 1 pm.

REKLAMA

Od środy pogoda poprawi się, a temperatura wzrośnie, w czwartek może osiągnąć nawet 87 stopni Fahrenheita. W piątek i sobotę termometry pokażą ponad 90 stopni, ale wilgotność powietrza sprawi, że odczuwalna temperatura może osiągnąć nawet ponad 100 stopni Fahrenheita. W związku z nadchodzącymi upałami służby meteorologiczne przypominają o podjęciu niezbędnych środków ostrożności – przebywaniu w klimatyzowanych pomieszczeniach, uzupełnianiu płynów i stosowaniu preparatów chroniących skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.
(gd)

fot.Ewa Malcher

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks