REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago 19-latka zamarzła… w hotelowej zamrażarce

19-latka zamarzła… w hotelowej zamrażarce

-

Kenneka Jenkins fot.Facebook

19-letnia mieszkanka Chicago zniknęła w trakcie imprezy zorganizowanej w hotelu w podmiejskim Rosemont. Jej ciało znaleziono dobę później w hotelowej zamrażarce.

REKLAMA

Ciało 19-letniej Kenneki Jenkins znaleziono w hotelowej zamrażarce w nocy z 9 na 10 września. Kobieta zniknęła w trakcie zakrapianej imprezy, którą wraz z grupą przyjaciół zorganizowała w hotelu Crown Plaza, w podchicagowskim Rosemont. Impreza rozpoczęła się w piątek, 8 września wieczorem. Po kilku godzinach jej uczestnicy zauważyli zniknięcie Kenneki i rozpoczęli jej poszukiwania. Na miejsce przyjechała matka zaginionej imprezowiczki, która złożyła raport na policji. Ta, korzystając z pomocy pracowników hotelu, wszczęła poszukiwania zaginionej nastolatki.

Kamery hotelowego monitoringu zarejestrowały moment, kiedy wyraźnie nietrzeźwa Kenneka Jenkins idzie korytarzem, podtrzymując się ścian i poręczy schodów. Ponieważ na nagraniu nie widać było, aby nastolatka opuszczała hotel, policja zdecydowała o jego zamknięciu i dokładnym przeszukaniu wszystkich hotelowych pokoi i pomieszczeń. Po kilkunastu godzinach, w nocy z soboty na niedzielę, ciało Kenneki Jenkins znaleziono w pomieszczeniu nieużywanej, ale wciąż działającej hotelowej zamrażarki. Policja podejrzewa, że nietrzeźwa nastolatka sama weszła do zamrażarki, nie była w stanie jej opuścić i zamarzła. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Przyczynę śmierci kobiety ustali sekcja zwłok.
(gd)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks