REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago 18 pracowników Tootsie Roll zarażonych koronawirusem

18 pracowników Tootsie Roll zarażonych koronawirusem

-

Chicagowska fabryka słodyczy Tootsie Roll poinformowała, że zanotowała 18 przypadków zachorowań wśród pracowników od końca marca.

„Ci pracownicy i inni pracownicy, którzy mogli mieć z nimi kontakt, zostali natychmiast poproszeni o przeprowadzenie samokwarantanny w domu. Żadna z tych zarażonych osób nie wróciła jeszcze do pracy” – napisała w oświadczeniu firma, znajdująca się w południowej części Chicago.

REKLAMA

„Oprócz naszych już i tak rygorystycznych procedur dotyczących codziennej dezynfekcji zakładu, nadal przestrzegamy wszystkich wymogów sanitarnych CDC, w tym wdrażamy praktyki dystansowania społecznego, a także regularnie kształcimy i przypominamy naszym pracownikom o dobrych praktykach higienicznych w miejscu pracy i poza nim” – oświadczyła firma. „Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest najwyższą troską Tootsie Roll” – napisano w oświadczeniu.

Tootsie Roll Industries Inc. z siedzibą w Chicago oraz jej oddziały produkują i sprzedają produkty cukiernicze w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku. Zakład przy Cicero Avenue jest główną fabryką firmy, która zatrudnia około 2 tys. osób.

W 2019 roku Tootsie Roll zakłady zarobiły 64,8 mln dolarów ze sprzedaży na kwotę 523,6 mln dolarów.

(kk)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks