REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago 17 lat więzienia za pobicie żony

17 lat więzienia za pobicie żony

-

Scott J. Turyna fot.St. Charles Police

Na 17 lat więzienia został skazany mężczyzna, który w zeszłym roku podczas domowej awantury pobił żonę i strzelał w jej kierunku z broni palnej. Do zdarzenia doszło w podchicagowskim St. Charles.

REKLAMA

Do małżeńskiej kłótni o pieniądze doszło 3 maja wieczorem 2016 roku w St. Charles, w okolicy 400 Hunt Drive. 66-letni wówczas Scott J. Turyna podczas awantury zagroził żonie śmiercią. Gdy kobieta sięgnęła po telefon, aby zadzwonić po pomoc, wściekły mąż zaatakował ją pięściami bijąc po głowie i tułowiu, a gdy upadła kilkukrotnie uderzył jej głową o podłogę.

Kobieta skorzystała z momentu, kiedy Turyna poszedł do kuchni po schowany w szafce pistolet i uciekła przez garaż na zewnątrz, gdzie spotkała wyprowadzających psa sąsiadów. Wtedy z domu wyszedł uzbrojony Scott J. Turyna. Mężczyzna zaczął iść za sąsiadami i pobitą żoną, a w pewnej chwili otworzył w ich kierunku ogień. Na szczęście interweniował jeden z sąsiadów, który podbiegł do agresora, powalił go na ziemię i unieruchomił aż do przyjazdu policji. Nikt nie odniósł obrażeń w wyniku strzelaniny.

23 marca przed sądem powiatu Kane zapadł wyrok. Scott J. Turyna został skazany na 17 lat więzienia za napaść z bronią w ręku, przemoc domową i nieuzasadnione użycie broni palnej. Skazany będzie mógł ubiegać się o przedterminowe zwolnienie po odbyciu 85 proc. kary.
(gd)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks