REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago 15 lat za wykorzystywanie seksualne córki

15 lat za wykorzystywanie seksualne córki

-

15 lat spędzi w więzieniu mieszkaniec Joliet, skazany w czwartek za wielokrotne wykorzystywanie seksualne własnej córki na przestrzeni wielu lat.

Według prokuratury powiatu Will 35-letni Samuel Quintero zaczął wykorzystywać seksualnie córkę, gdy miała 6 lat. Dziewczynka zgłosiła sprawę psychologowi szkolnemu w 2016 roku, gdy miała 14 lat.

REKLAMA

Do wykorzystywania dochodziło najczęściej, gdy dziecko spędzało weekendy w domu ojca w Joliet. Rodzice dziewczynki nie mieszkali razem.

Podczas czerwcowej rozprawy przed sędzią (bench trial) sędzia Amy Bertani-Tomczak  uznała mężczyznę winnym dwóm zarzutom napaści seksualnej na dziecko i pięciu wykorzystywania seksualnego, i skazała go na 15 lat więzienia.

„Ten zły i zdeprawowany krzywdziciel otrzymał wyrok więzienia na ziemi i odbierze jeszcze większy wyrok, kiedy spotka swojego stworzyciela” – stwierdził w oświadczeniu po ogłoszeniu wyroku prokurator powiatu Will James Glasgow.

Quintero zaliczone będą 1323 dni, które spędził w więzieniu powiatu Will. Ma również obowiązek zarejestrowania się jako przestępca seksualny.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks