REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polityka Rośnie popyt na luksusowe domy

Rośnie popyt na luksusowe domy

-

Ludzie walczą o utrzymanie domów, rynek nieruchomości walczy o przetrwanie, lecz luksusowe domy nadal znajdują nabywców.

 

REKLAMA

Rosyjski miliarder, Yuri Milner, kupił właśnie liczącą 25,500 stóp kwadratowych rezydencję w Los Altos Hills w Kalifornii za 100 milionów dolarów. Milner inwestuje w Facebook, Groupon i “Farmville”.

 

Wcześniej, w 2008 roku, Donald Trump sprzedał dom w Palm Beach za taką samą kwotę innemu rosyjskiemu miliarderowi, Dmitrowi Rybolowlewowi, który zrobił fortunę na sztucznych nawozach.

 

49-letni Milner, założyciel firmy promującej internetowe inwestycje, Digital Sky Technologies, na razie nie wprowadzi się do swego nowego domu.

 

Rezydencja mieści się na 18 akrach pagórków nad zatoką San Francisco. Powstała według projektu architekta Williama Hablinskiego. Budowa trwała 6 lat, przy czym koszty nie odgrywały żadnej roli. Została zbudowana na zamówienie Freda Cahn i jego żony Annie.

 

Betty Graham, prezes Coldwell Banker Previews International, twierdzi, że liczba domów kosztujących powyżej $20 milionów wzrosła w ubiegłym roku trzykrotnie w porównaniu do 2009 roku.

(HP – eg)

REKLAMA

Poprzedni artykułWojna w obronie afgańskich kobiet?
Następny artykułGłodówka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA