REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polityka Bez sensu i bez logiki

Bez sensu i bez logiki

-

W sobotę rano Joshua Cartwright obudził żonę awanturą. Nie mógł znaleźć proszków przeciw alergii. Był przekonany, że żona trzyma je w swojej torbie. Gdy powiedziała, że znajdują się w łazience zaczął ją bić.

Elizabeth Cartwright zdołała uciec do pobliskiego szpitala, skąd zadzwoniła na policję. 

REKLAMA

Widok policyjnych mundurów zamiast uspokoić, rozwścieczył Joshuę. Zastrzelił dwóch policjantów szeryfa, po czym zginął z ręki innego policjanta. Jego żona twierdzi, że od wyborczego zwycięstwa Baracka Obamy Joshua był silnie zdenerwowany. Wierzył, że rząd spiskuje przeciw niemu.

Nie jest to pierwszy incydent wywołany przez człowieka z silnymi zaburzeniami na tle politycznym. 4 kwietnia Richard Poplawski zabił trzech policjantów. Jego przyjaciele mówili, że był przekonany, iż administracja Obamy wprowadzi zakaz posiadania broni. Widok policjantów we własnym domu, wezwanych przez jego matkę w czasie awantury, zdawał się potwierdzać jego najgorsze obawy.

Mówiąc o Cartwrightcie szeryf Ed Spooner podsumował: “Nie ma w tym żadnej logiki ani sensu. Bez wątpienia miał coś innego na myśli. Walczył z urojonym zagrożeniem”. (HP – eg)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks