REKLAMA

2132064853 views

REKLAMA

2132064852 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaArtykuł sponsorowanyZmień wygląd swojego ciała na lato z LIPOMAXX!

Zmień wygląd swojego ciała na lato z LIPOMAXX!

-

Czy jesteś gotowy/gotowa na nadejście lata? Co najważniejsze, czy gotowe jest na nie twoje ciało?

Po co spędzać kolejne lato, będąc niezadowolonym/niezadowoloną z wyglądu swojej figury z uporczywą tkanką tłuszczowa, której diety ani ćwiczenia za nic nie mogą się pozbyć?

REKLAMA

Już czas – zmień wygląd swojego ciała raz na zawsze, podczas jednej sesji z LIPOMAXX!

LIPOMAXX to prawdziwie zmieniający życie, minimalnie inwazyjny zabieg ambulatoryjny, który delikatnie usuwa większość niechcianych komórek tłuszczowych – na stałe! 

LIPOMAXX dostępny jest wyłącznie w gabinecie certyfikowanego chirurga plastycznego – dr. Gregory’ego Michaela Bazella w The Aesthetic Plastic Surgery Center of Barrington, LLC.

Przy minimalnym dyskomforcie i krótkim czasie rekonwalescencji możesz przez całe życie cieszyć się najlepiej wyglądającym ciałem, które zawiera najmniejszą ilość zewnętrznej tkanki tłuszczowej.

LIPOMAXX nie wymaga ogólnego znieczulenia, sedacji dożylnej, przedoperacyjnych badań czy kilkukrotnego poddawania tej samej części ciała zabiegowi. W rzeczywistości każda partia ciała wymaga wyłącznie jednej sesji zabiegowej – to nasza technika „Raz i po problemie”. 

Jeśli masz dość odkładającego się tłuszczu lub szukasz całkowitej transformacji swojego ciała – LIPOMAXX jest w stanie dokonać radykalnych i oszałamiających zmian w twoim wyglądzie. 

LIPOMAXX działa idealnie na trudny do pozbycia się tłuszcz z brzucha, talii, okolic miejsc intymnych, bioder, pleców, wewnętrznej strony ud, kolan, zewnętrznych ud, dolnej części twarzy i szyi, rąk, męskiej klatki piersiowej, i kostek.

Wyobraź sobie, że 90-95% komórek tłuszczowych z tych partii ciała znika na zawsze, nie znajdzie sobie innego miejsca w twoim ciele i już nigdy nie wróci.

Ze względu na to, że proces usuwania tłuszczu za pomocą LIPOMAXX jest tak delikatny, usunięte komórki tłuszczowe można umieścić w innych obszarach ciała, zazwyczaj w okolicy piersi i pośladków.

Masz wysokie BMI? Żaden problem. Dr Bazell ma duże doświadczenie w dokonywaniu radykalnych zmian w wyglądzie kobiecych ciał, które w żaden sposób nie mogłyby zostać osiągnięte przy pomocy tradycyjnej liposukcji czy innych półskutecznych zabiegów. 

Poniżej tylko kilka przykładów wypowiedzi pacjentów na temat dr. Bazella, jego chirurgicznych umiejętności i zdolności do usunięcia niechcianej tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym wyrzeźbieniu ciała tak, by wyglądało jak najlepiej.

„Dr Bazell jest najlepszy w mieście. Jest artystą. Nie musiałam jechać do Miami, by osiągnąć perfekcję – dostałam ją, zostając w domu, w Chicago” – LT, pacjentka.

„Po wyjściu z gabinetu po mojej konsultacji u dr. Bazella powiedziałam do mojego męża: ‘O Boże, uwielbiam go! Dr Bazell to znakomity chirurg, profesjonalista, perfekcjonista, troskliwy, niespotykanie przywiązujący wagę do szczegółów… ręce artysty’” – ME, pacjentka.

„Odkąd udałam się na konsultację, wiedziałam, że jestem we właściwym miejscu. Obsługa była niesamowicie miła zarówno przez telefon, jak i na żywo. Obecność osoby mówiącej po polsku i mogącej tłumaczyć była dla mnie bardzo pomocna. Ze względu na moje pozytywne doświadczenie od razu zdecydowałam się umówić na kolejną wizytę. Jestem dozgonnie wdzięczna dr. Bazellowi za to, że przywrócił mi pewność siebie.” – TM, pacjentka.

„Dr Bazell jest niesamowity” – LS, pacjentka.

Pamiętaj – efekty LIPOMAXX u dr. Bazella są imponujące i natychmiastowe, a spośród innych dostępnych zabiegów, to właśnie jemu towarzyszy najłatwiejsza i najszybsza rekonwalescencja!

„Oferuję ci wyjątkową okazję, aby żyć pełnią życia z najmniejszą ilością niechcianej tkanki tłuszczowej, dzięki mojemu nowemu i ekskluzywnemu zabiegowi LIPOMAXX

Jestem przekonany, że twoje efekty i doświadczenie będą ponadprzeciętne, gdyż na ich uzyskanie będę ciężko pracował. Postaram się również przebić każdą z pozoru uzasadnioną, dającą się zweryfikować ofertę liposukcji, którą mogłeś już otrzymać w innym gabinecie” – mówi dr Gregory Michael Bazell.

A więc, przygotuj się na lato! Nie pozwól, by dodatkowe kilogramy, praca, ciąża, geny, bezowocne diety lub nieefektywne zabiegi po raz kolejny sprawiły, że nie jesteś zadowolony/zadowolona z wyglądu swojego ciała.

Zmień swoje życie, zmieniając swoje ciało i odzyskaj pewność siebie z LIPOMAXX

Zadzwoń do nas już dziś i umów swoją bezpłatną konsultację, by dowiedzieć się, jak bezpiecznie i skutecznie możesz zmienić wygląd swojego ciała – w dyskretnym i troskliwym środowisku.

Dr Gregory Michael Bazell

lekarz medycyny, chirurg plastyczny i specjalista zaawansowanej medycyny estetycznej twarzy i ciała. Zdobywał wiedzę odbywając liczne szkolenia w Beverly Hills, Kalifornii i Miami. Posiada certyfikat wydany przez American Board of Plastic Surgery, Inc. oraz specjalizuje się w osiąganiu naturalnie wyglądających efektów dzięki bezpiecznym i skutecznym zabiegom niechirurgicznym oraz chirurgicznym zabiegom dostosowanym do potrzeb pacjenta.

Zadzwoń już dziś, aby uzyskać bezpłatną konsultację:
(847) 382 – 4160

REKLAMA

2129397835 views

REKLAMA

REKLAMA

2129397850 views

REKLAMA

REKLAMA

2131194170 views

REKLAMA

2129397860 views

REKLAMA

2129397863 views

REKLAMA

2129397867 views